Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy visszahúzódó srác nyomulás...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy visszahúzódó srác nyomulásnak veszi, ha ráírnék?

Figyelt kérdés

A buszról ismerem ezt a fiút, de még sosem beszéltem vele, viszont biztos forrásból tudom, hogy elég szégyenlős és szótlan. Esetleg zavarónak/nyomulásnak venné, ha ráírnék, vagy esetleg el kezdenék közeledni hozzá?

16/L



2017. ápr. 7. 18:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem örülne neki, hogyha egy kicsit szimpatikusnak tűnsz neki. Én is ilyen srác vagyok, és nem lenne semmi bajom ezzel.
2017. ápr. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
nem venné annak, sőt valszeg örülne neki, de az is lehet, hogy megijedne a helyzettől
2017. ápr. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
16%

Én nem szeretem a kezdeményezős lányokat......lehet ő se.


"elég szégyenlős és szótlan. "

Komolyan....fel tudod egy ilyen srácban ismerni a férfit! A férfit úgy értem, hogy a korának megfelelően. Te irányítanál a kapcsolatban? A csókot is te kezdeményeznéd? Én nem akarok leszólni senkit, de egy pasira párkapcsolatban fel kell nézni, de te egy nyuszit írtál le.


TUdom, miről beszélek, kb. én is ilyen voltam 16 évesen. Részben ezért volt csak távkapcsolatom akkoriban.

2017. ápr. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az első felkiáltójel egy kérdőjel akart lenni,bocsi.

#3.

2017. ápr. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Teljes mértékben igazad van, de én - magamból kiindulva- arra gondoltam, hogy esetleg ha egy kicsit megismerne, akkor feloldódna és közvetlenebb lenne. De bizonytalan vagyok ebben a helyzetben, mert még sosem volt dolgom ilyen fiúval.
2017. ápr. 7. 18:48
 6/7 anonim ***** válasza:
#3-as lehet hogy csak ismeretlenekkel szemben ilyen a srác, én is ilyen vagyok, akivel tökre jóban vagyok, ott tökre oldottan tudok viselkedni.
2017. ápr. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az a biztos forrás valószínűleg a barátja vagy közeli ismerőse. Ha vele is ilyen, akkor szerintem mindenkivel.


De nekünk fogalmunk sincs arról, hogy ő minek venné ezt. Én engem taszít a női kezdeményezés, mert én azt szeretem,ha a lány "ül a hátsóján" és megvárja, míg a srác kezdeményez. Ha nem teszi, nem kell neki eléggé a lány vagy egyéb. Én ebben nagyon maradi vagyok, ez van.

Büszkeség! Nem bennem , a lányban!

2017. ápr. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!