Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hová lettek az aranyos csajszik?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hová lettek az aranyos csajszik?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy menő,kigyúrt,pénzes srác, hanem egy (nem akarok egoista lenni) olyan 19/f aki barátságos talán kicsit zárkózott de szívesen mennék bárhova ha lenne barátnőm, nem járok vedelni stb.


Soha nem volt barátnőm mert csak olyan lányokat láttam eddig a falunkban akik mindent kitesznek, meg nálam nagyobb kaliberű.


Sajnos a sors megáldott azzal hogy szétállnak a füleim de a jelenlegi oszt, társaim nem csúfolnak meg semmi megjegyzés nem tettek, nagyon jó végre érett társaságban lenni.


Én nagyon szeretnék egy barátnőt akivel majdnem hogy haverként tudnék vele beszélgetni ide-oda járnánk stb.

Nekem nem a dugás fontos mint a legtöbbnek


Belegondolva az én "bakancslistám sorrendje:"

1,barátnő

2,jó munka hely

3,ház

4,család-->gyerekek

5,kocsi


Lehet hogy velem van a baj nem tudom, de a haveroknál mindig csak az megy hogy de jó lenne az a csajt megdugni, meg minek barátnő élvezni kell az életet azért kell minél több csajt megszerezni és ilyen olyan autókat akarnak venni ...


Mi a véleményetek, lehet hogy velem van a gond hogy ilyen hamar akarnék 1 normális kapcsolatot?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2017. ápr. 6. 18:46
 1/9 anonim ***** válasza:
nem veled van a baj, azaz velünk, mert akikkel a baj van sokan vannak és már az a normális:/
2017. ápr. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sokan gondoljuk ezt így. Nekem is ez volt kb a listám csak nekem még a barátnő előtt a meló és a kocsi is összejött. Ki tudja lehet hogy házam is előbb lesz mint barátnő. (21F)
2017. ápr. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
:(
2017. ápr. 6. 20:43
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Eléggé figyelemfelkeltő a kérdés, holott nem is ezt a dolgot fejted ki.


Amit te kiadtál, az egy reklám magadról, és valójában reménykedsz hogy végre társra lelsz.

Persze ez is egy megoldás, de nem hiszem, hogy jogos az elkeseredettséged.


Bizonyára mondták már sokan, hogy ahhoz hogy legyen egyáltalán barátnőd, ki kell nyitnod a szád. Meg kell emberelned magad, és az a jó az egészben, hogy te magad szortírozhatsz, és egyáltalán nem fontos mások véleménye.


Az a szép az egészben, hogy minden ott van a kezedben, és magad tehetsz érte elsősorban.


De ne kifogásokat keress, hanem megoldásokat. Ha nagyon akarod, megteszed, és nem sajnáltatod magad.


Remélem nem voltam túl szúrós.

2017. ápr. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 CFB ***** válasza:

NEHOGY változtass magadon!

1.senki senki kedvéért ne változzon meg

2.te egy normális, hosszú kapcsolatra való srác vagy (ha hülyén hangzik, ne hari 😃)

Az oszt.társaid lehet tudatt alatt versenyt tartanak, hogy ki dönt meg több lányt (majd ha megkomolyodnak és barátnőjük lesz, több dolog miatt is meg fogják bánni, de ebbe nem megyek bele).

Te hamarabb komolyodtál meg, mint ők, mindössze ennyi történt (ha hülyeségbe akrnak belerángatni, akármilyen jó haverjaid is, nem kell engedni).

A személy is ebéddel minden a legnagyobb rendben van. :)

Nem tudom milyen faluban laksz, de én leginkább falun találkoztam 'mindent kitesznek' lányokkal. Igaz, a városban valahogy..városiasabbak a lányok (bocsi, de én is az vagyok, így nem igazán tudom megfogalmazni, de remélem érted 😃).

Olyan lányt, aki a haverod lehet, nagyon sok helyen találsz, az egyikből majd biztos több lesz barátságnál. 😊

Fel a fejjel! ^^

2017. ápr. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 CFB ***** válasza:

Most a dolog kevésbé szép része..

Nem vagy elég bátor. Ha a falud beli lányokkal össze tudtál jönni, menj be a városba, és próbálj meg ott, vagy a sulidban barátnőt keresni. Viszont amit a haverjaid csinálnak..nem kevés olyan lány van, aki ebbe belemegy, szóval vigyázz. A "bakancslistád" nagyon szép, de tudtommal elég sok lány van a korodban, aki csak szórakozni akar. De mivel te fiú vagy, jobban tudod, mint én.

Folytatnom meg felesleges, mert fiúból vagy, és mindent tudsz, ami neked kell. ☺

2017. ápr. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Küldj egy képet magadról:) Kíváncsi vagyok hogy nézhetsz ki:) 20/L
2017. ápr. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, nagyon hálás vagyok!

Remélem egyszer csak összejön...


((Képet nem küldenék utolsó bocsi))

2017. ápr. 8. 23:02
 9/9 anonim ***** válasza:
Milyen faluba laksz te ?:D
2017. ápr. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!