Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon szeretethiányom van....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretethiányom van. Mit tegyek már?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, nem csokoloztam meg, barátom se volt meg.. Velem van a baj valószínű, hogy még nem volt semmi csak nem értem.. Kiemelnem hogy nem vagyok csúnya es nem vagyok ám nagyképű hogy ilyet mondjak magamról :D szóval ertitek, na
2017. ápr. 2. 18:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
20%
Na akkor szedjed a kis sátorfádat és induljál meg pasizni! Menj el egy buliba vagy szorakozó helyre ahol könnyű a dolgod! De csak óvatosan
2017. ápr. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
írtam privátot!
2017. ápr. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem szeretek szórakozóhelyekre járni :D nem az en stílusom, az a baj hogy inkább otthon ülős vagyok..
2017. ápr. 2. 18:49
 4/15 anonim válasza:
53%
Na írnak már a kanos szűz fiúk akik szexre vágynak.
2017. ápr. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
64%

Te is túl szép vagy mint én ><


18/f

2017. ápr. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
50%
Ugyaneeez van nálam, énis inkább otthon ülős vagyok, bár péntek szombat szoktam kimenni a haverokkal inni, van dumám meg minden, de nem akarok mindenkit felszedni, lehet, hogy hülyeség, de már a nagy őt keresem... :D Ha teis ígyvagy ezzel, nyugodj bele, a sors úgyis elhozza melléd azt az embert akit kell. :) 16/F
2017. ápr. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Hát beletörődök én, csak rossz nézni masokat
2017. ápr. 2. 19:41
 8/15 anonim ***** válasza:
16 éves vagy, ne szivass :D Még bőven van két-három éved ezen izgulni. Valószínű van néhány ember, akinek tetszel, csak nem mer odamenni, 16 éves fiúk nem lépnek olyan könnyen. Várd ki, nincs szeretethiányod, csak irigykedsz kicsit szerintem, de ezzel nincs baj, majd jönni fog, most még szórakozz mással :D
2017. ápr. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
52%
ha 16 éves korodig nem volt senkid, akkor örökre egyedül maradsz...EGYÉRTELMŰ:DD
2017. ápr. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Majd jön, nagyon sok múlik a kisugárzáson, olvastam is róla cikket, hogy sokszor nem is a kinézet ami megfogja az embert a másikban, hanem a kisugárzása. Például csúnya gyerekkel szép lány, mindenki látott már ilyet. Ja amúgy a sok kanos gyerek eláraszt privátokkal, bár amíg ez leírtam már küldtek is 5 db kb. :D 19f
2017. ápr. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!