Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagy probléma az, hogy 19...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy probléma az, hogy 19 éves létemre még nem volt fiúm? Lehet, hogy emiatt van nagyon szeretethiányom?

Figyelt kérdés
Nem akarok beképzeltnek tűnni , de csúnya az nem vagyok , és a környezetemben mindenki ki van akadva, hogy még nem volt barátom ! Főleg a fiúk!
2015. dec. 28. 19:21
 1/7 anonim ***** válasza:
ha gondolod ismerkedhetünk, csak írj egy privátot!:) 21F
2015. dec. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Neked nagy probléma, nekem nem. Igen lehet. 23/F
2015. dec. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem nagy probléma próbálj meg ismerkedni , lehet ettől szeretethiányod igen én is így voltam ezzel az első kapcsolatomig 20/F
2015. dec. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nekem se probléma , csupán a körülöttem lévők dramatizálják túl. (kérdező)
2015. dec. 28. 19:28
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez nem probléma ahogy engem sem hurrognak le azért hogy miért nincs és nem is volt még barátnőm 23 éves létemre. Egyébként lehet ettől szeretethiányod főleg ha még úgy barátaid sincsenek. Nekem azóta jobb mióta járok emberek közé és lettek nagyon jó barátaim és jobb lett az önbizalmam. Előtte mikor végeztem a sulival és egy ideig nem volt se munkám se egyéb elfoglaltságom akkor ugyanígy szenvedtem. Senkinek nem kívánom ezt.

Ha gondolod írj privátot.


23/F

2015. dec. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha van kedved beszélgetni akkor írj nyugodtan :) 19/f
2015. dec. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
milyen korosztàlyu fiuk jönnek be?
2015. dec. 29. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!