Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most szeret vagy sem?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel több mint kilenc hónapja járok.Nagyon sokat veszekszünk miatta sorra követi el a hülyeségeit.Most azon van,hogy megváltozzon állítása szerint én nem tudom eldönteni,hogy bízzak-e benne?Sír ha úgy érzi elveszíthet úgy jellemez mintha én lennék a szemében a nagy ő lennék.Nagyon sokat foglalkozik velem amikor felkel első dolga,hogy nekem írjon jó reggelt üzenetet. Van amikor úgy veszem észre,hogy képes lenne megváltozni értem de van olyan érzésem is,hogy nem kéne benne megbíznom mert kitudja mikor okozz fájdalmat nekem.Előttem még nem volt normális kapcsolata talán ezért nem tudja,hogy kell bánni a lányokkal? Most szeret engem vagy nem?Lehetséges,hogy 21 éves létére nem érett még egy kapcsolathoz? Szüleinek a házassága nagyon rossz volt és arra tudok gondolni,hogy nem tud kilépni az apukája árnyékából és ezáttal lett ő ilyen mert nem volt előtte olyan példa,hogy kell tisztességesen bánni a lányokkal?
2017. márc. 31. 20:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerelmes beléd, ez nyilván való. Viszont azt ne engedd meg, hogy VALAKIÉRT megváltozzon. Változzon csak magáért, jobb irányba. Szóval sárga almából, piros almává. Remélem értesz.
2017. márc. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Bocsánat. A nyilvánvalót egybe írják.

2017. márc. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Esetleg le tudod írni, milyen hülyeségeket követ el? Nekem is nagyon úgy tűnik, hogy tényleg szeret, nem akar elveszíteni, de ez lehet, hogy csak azért, mert te vagy az első nagyobb kapcsolata, azt nagyon nehéz belőni.
2017. márc. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!