Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyszer szeret egyszer nem? :/

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszer szeret egyszer nem? :/

Figyelt kérdés
Régebben bókolt és sokat beszélgettünk, egymás mellett ültünk (ő kérésére) most (mióta fogszabim lett) levegőnek néz... Nem ír üzit, nem szólít meg (csak esetleg köszön) régen mindig mosolyogva nézett rám és most félek hogy (esetleg a fogszabi miatt) tálán elrontottam vmit. Túl félénk? Vagy kiábrándult? (biztos hogy egyszer tetszettem neki! Csak az utóbbi két hétben nem tudom mi van...) Vagy talán az a baja hogy nem vagyok számára nagy kihívás?
2017. márc. 22. 22:55
 1/3 anonim válasza:
Én is ugyanígy vagyok vele, régebben mindig nézett, kereste a társaságomat, sőt többen utalást is tettek rá hogy tetszek neki. Most meg valamiért nem foglalkozik velem, de nem tudom hogy mit rontottam el. :(
2017. márc. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
89%
Nem rontottatok el semmit. Ha valaki nem szeret titeket úgy ahogy vagytok, akkor NEM SZERET és pont. Nincs olyan, hogy csak akkor szeretem, ha éppen megfelel az igényeimnek. És nem is kell kis pincsi módjára pitizni, hogy rátok figyeljenek. Létezik olyan ember, aki úgy fog szeretni ahogy vagy, a hibáiddal együtt. Ne építsétek le a saját önbizalmatok.
2017. márc. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
77%

Utolsó nak igaza van ! A fogszabályzó meg aranyos :)

Az hogy ilyen gyökèr a korosztályotok az nem a ti hibátok !!!

Szerintem fiatalok vagytok, szóval nyugi :)

Van idő !

2017. márc. 23. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!