Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Honnan tudjam hogy ez szerelem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudjam hogy ez szerelem vagy csak fellángolás?

Figyelt kérdés
Jópár hónapja tetszik nekem az egyik osztálytársam és ő ezt nem tudja.. vagyis remélem. Már a legjobb barátnőmnek is tetszett de őt visszautasította. Félek hogy ha elárulnám neki akkor engem is elutasítana és megszakadna a most jó "baráti" kapcsolatunk. Viszont már nem bírom az érzéseimet magamba tartani (meg állítólag egyik barátnőm szerint látszik is rajtam hogy bejön nekem) viszont ha ez csak egy kis fellángolás akkor inkább el se mondom neki soha. Tehát a kérdésem az lenne hogy ti hogy tudtok különbseget tenni a fellángolás és a szerelem között? Meg esetleg tudnátok tanácsot adni hogy mi tévő legyek? (Bocsi a hosszú szövegért) 16/L

2017. márc. 30. 17:20
 1/3 anonim ***** válasza:
2017. márc. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálam is ez van... Szar egy helyzet... 14/l
2017. márc. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ha a hibáival együtt tetszik, akkor szerintem szerelem. Én a helyedbe megkérdezném, de legalább elmondanám a barátnőmnek aki már járt ebben a cipőben. Beszéld ki magadból, sokkal jobb lesz. :)
2017. ápr. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!