Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fellángolás vagy szerelem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fellángolás vagy szerelem?

Figyelt kérdés
Körübelül fél éve lett vége az 1 éves kapcsolatomnak, de nem viselt meg mert időről időre elmúlt a szerelem legalábbis az én részemről. Volt egy nagyon jo fiubaratom akivel szigoruan csak baratok voltunk. A szakitasom utan egy kicsivel randizni hivott, furcsallottam de elmentem mert azert egy kicsit nekem is bejott es megegyszer es megegyszer randiztunk. Aztan megbeszeltuk h nem kene ezt komolyabbra forditani aminek orultem mert o egyetemista en meg még gimis es nagy a tavolsag. Mindig probal feltekennye tenni, de persze en "nem veszek rola tudomast" es "nem esik rosszul",es mindig ugy csinalja hogy en biztos lassam, szerintem ez szanalmas. Nemreg talalkoztunk egy buliban, es lesmarolt nem is egyszer. Aztan beszeltunk errol hogy jo volt es a kavaras belefer de nekem tobbet jelentett egy sima csoknal es tudom h neki is mert visszahallottam, meg barmikor talakozunk jon oda, mindig a nyomomba van. El kene felejtenem? Mert attol felek h nem venne komolyan. Kerlek szepen titeket normalis valaszt adjatok mert minden ismerosom azt mondja h hagyjam az egeszet. (En 17/L, ő 21/F)

2017. febr. 12. 22:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Elmondom én hogy gondolom:


Szerintem, ahhoz, hogy szeresd a srácot, minek kéne téged féltékennyé tennie? Ha Ő szeret (állítólag) és tudomása szerint te is szereted Őt, akkor mi oka lenne arra hogy téged féltékennyé tegyen?


Azt akarja vajon, hogy bizonyítsd neki, hogy mennyire szereted, vagy mennyire tudsz féltékeny lenni...

A szerelem nem játék, nem olyan dolog, amivel csak úgy játszadozni lehet, nemhogy bizonyítani keljen bármelyik félnek bármit is.


Ha én szeretek egy lányt, akkor miért akarnám féltékennyé tenni? Nem akarok játszani az érzelmeivel. Inkább azt az időt maximálisan rá szánom, minthogy most megfigyeljem azt, hogy milyen, mikor féltékeny.


Ha csak ugy lesmárol téged akkor az tiszteletlenség.

Tiszteletlenül bánik az érzéseiddel és ezzel visszaél fizikailag.


Kérdezd meg tőle, hogy mit érez. Személyesen!!

Magyarázza meg, hogy miért vonzódik hozzád és "olyannak szeretlek amilyen vagy" és hasonló marhaságok elfogadhatatlan kibúvó magyarázatok.


Ha nem tudja megfogalmazni, hogy miért szeret téged egyáltalán, akkor elnézést de csak egy játék vagy az Ő számára.

2017. febr. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!