Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy manapság a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy manapság a kapcsolatok 90%-a neten kezdődik?

Figyelt kérdés
Engem már nagyon idegesít.

2017. márc. 14. 22:27
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
... és ott is végződik. :P
2017. márc. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
alapból a neten végeznek már emberek sok fajta cselekvést mert megkönnyíti az életet, sokaknak munka után a pihenés megy csak és így a neten keresik a társukat illetve így több emberhez juthatnak el, neten egyszerűbben adják el magukat az emberek, de én az álláspontodon állok, mivel ha nem élőben történik akkor az egész olyan semmilyen lesz, nem lesz meg annak a pillanatnak a varázsa.
2017. márc. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
A wi-fi kapcsolatok nem tartanak sokáig :D Bár... szolgáltató függő.
2017. márc. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%
Mert el lehet bújni az internet mögé. Mert élően sokan félnek kezdeményezni.
2017. márc. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
Én csak akkor írok rá egy lányra miután odamentem hozzá. :P
2017. márc. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Miért idegeskedsz mások magánéletén? Az ő dolguk. Ha téged ez idegesít, akkor nagyon tudlak sajnálni.
2017. márc. 15. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Sok előnye van az internetes ismerkedésnek és legalább annyi hátránya is :) Mindenki szabadon eldöntheti, hogy él-e ezzel a lehetőséggel. Szerintem élőben is és neten is érdemes ismerkedni, mert mindkettőnek meg van a maga érdekessége. Neten talán a legnagyobb előny az, hogy kevesebb idő alatt lehet több emberhez eljutni, továbbá az első megszólítás is kevésbé körülményes, mint például, ha tömegközlekedésen tetszik valaki.

Sokszor volt már arra példa, hogy buszon / metrón tetszett valaki, de ha akkor ott kezdeményezel beszélgetést, akkor az illetőt kellemetlen helyzetbe hozhatod, mert feszélyezve érezheti magát, hogy ott a többi ember előtt kezdeményeztél nála beszélgetést ismeretlenként. Ilyenkor ha nem volt épp dolgom és tényleg nagyon tetszett az illető, akkor tovább utaztam vele és megvártam míg leszállunk és akkor szólítottam meg, mert akkor már kevésbé érzi magát feszélyezve, mivel leszállást követően már csak rohanó embertömegek vannak körülötted és senki se törődik a másikkal, csak akkor, ha fel kell löknie a nagy sietségében :)

2017. márc. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Régen nem volt internet és a kapcsolatok tovàbb fenn is maradtak manapság meg írják a fiatalok, hogy " tetszel járunk?" Vagy azt hogy "doblak cső". Személyesen már senki se meri megmondani az illetőnek a véleményét és ez engem is zavar. A leginkább meg az zavar hogy idegenek bejelölnek mert van egy közös ismerősünk vagy hogy anno abba a suliba jártam én is. A személyes kapcsolatok jobbak, mint a netesek, mert személyesen mindent át lehet beszélni. Csak az a gond, hogy sokan már az elektronikus eszközök rabjai. Múltkor két legjobb barátnő egymás mellett, face-eztek és felnevettek, mutatták ki mit írt de semmi több. Ha elvennénk a telefont vajon lenne közös témàjuk? Hát nem biztos, és akkor rájönnének, hogy lehet nem is olyan "szupi barinők"... lehet hogy megkönnyít mindent a net, de ugyanakkor átok is.
2017. márc. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
mert ott egyszerűbb, nem kell annyi bátorság hozzá. nekem is volt olyan kapcsolatom, ami ott kezdődött (és igen, ott is végződött). megbántam.. sokkal rosszabb. a mostani kapcsolatom nem fb-n kezdődött, és sokkal több értelme van. mintha tényleg nekem szánta volna a sors, nem pedig az fb dobott ki neki, hogy az ismerősnek jelölhet. :DDD
2017. márc. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Félpár zokni válasza:

A jó öreg tinder :D biztos azért idegesít a dolog, mert látod, hogy másoknak facen, tinderen milyen könnyen megy, neked pedig nem sikerül. Engem is szokott idegesíteni, ha facet tarskeresonek hasznaljak es ugy irnak ra valakire, de ugy vagyok vele hogy nem érdekel nem az én dolgom. Én csak olyankor chatelek valakivel miutan mar eloben is beszeltem vele, mert neten mindenki könnyen eladja magát jófejnek, de ha élőben nem stimmel a dolog akkor offos.


De valaszolva a kérdésedre, azért mert az emberek lusták, gyávák és önbizalom hiányosak, és valóban egyszerűbb lenyomozni, hogy valaki most szingli-e vagy van pasija, mert az utcán elég nehéz

2017. márc. 18. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!