Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Honnan tudjam meg hogy tetszem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudjam meg hogy tetszem e neki?

Figyelt kérdés
Van egy fiu aki nagyon tetszik nekem néha úgy erzem hogy én is neki, de van amikor úgy erzem hogy egyáltalán nem sőt lehet hogy utál. Mit figyeljek? Vagy honnan tudhatom meg hogy tetszem e neki?

2017. febr. 15. 15:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Úgy hogy például megkérdezed..

Nem csak fiúknak szabad kezdeményezni ..

2017. febr. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hat nem tudom így Fbn szívezgetünk meg minden haverok vagyunk úgy ahogy de néha keresi a társaságom meg minden máskor ram se nèz ez mit jelent?

Ő ojan nyitott fiú ha valaki kell neki meg szerzi de akkor miért bolondit?

Arra is gondoltam hogy nem vagyok az a tipikus nagy mellu nagysegű de meg is vékony lány ijen kicsit ducib vagyok lehet hogy ezért nem akarna kezdeményezni ?

Mert fel hogy mit mondanának mások mert hogy ő ijen nagy egoval rendelkező fiu

2017. febr. 15. 16:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!