Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan bókoljak a egy lánynak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bókoljak a egy lánynak?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam aki tetszik és én is neki, és jófejnek is tart szóval nincsen probléma, csak én a tudtára akarom adni hogy tetszik de nem úgy hogy egyenesen kimondom hanem utalni rá.

Egyébként mindketten 14 évesek vagyunk.

Tippeket tudnátok adni hogy miket mondjak neki és hogy tudnék vele több időt tölteni?



2017. febr. 12. 16:26
 1/1 anonim válasza:
100%
Szerintem ezek mindig beválnak: adj neki egy tábla csokit, ha valami új ruhát vett fel dícsérd meg hogy milyen csinos, beszélgess vele, nézz a szemébe stb. Jönni fog magától. Hajrá!
2017. febr. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!