Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek fura, ha egy 17...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek fura, ha egy 17 éves lány nem sminkel?

Figyelt kérdés
Egyáltalán nem. Suliba se. Bulikba pedig nem járok, szóval tényleg soha se sminkelek. Van egy-két pattanásom, de ez a koromban normális, nem érzem magam kevesebbnek tőle. Csak mások elrejtik a sminkkel, ami szerintem egy kicsit hazugság. Én nem egy olyan fiút keresek, akinek azért tetszek meg, mert sminkkel elrejtem a szépséghibáimat, aztán utána félhetek, hogy mi lesz, ha meglát nélküle. Én úgy gondolom, hogy jobb, ha inkább a személyiségem miatt kedvel meg, és ha előtte nem is, talán utána meg is tetszem neki. Legalábbis nagyon remélem, hogy valahol a világban van ilyen fiú. Ti hogy vagytok ezzel? Szerintetek hülyén gondolkodok, hülyén állok hozzá? Vagy egyetértetek?
2017. jan. 27. 09:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is ennyi idős vagyok és nem sminkelek. Csak ha rámjön a festegetés xD Nekem speciel fölösleges sminkelni, mert az nem javít a fejemen

Nem tudom amúgy...csak annyit mondok, hogy ha meglát az utcán egy srác az nem a személyiségedet fogja látni hanem az arcodat.

2017. jan. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem végeztem közvéleménykutatást, de szerintem a fiúk nagy része nem szereti az erős sminket. Viszont az emberek (fiúk és lányok egyaránt) sokszor a külső alapján ítélik meg az embereket, főleg, mikor először találkoznak. nem csak párkapcsolatban, hanem a buszon, munkahelyen, stb. Szóval arra vigyázz, hogy a természetesség ne menjen át igénytelenségbe. Nem gondolom például, hogy plázacica lennél attól, ha picit elfednéd a pattanásaidat. Nem lennél több tőle, de lehet, hogy kicsit másképp viszonyulnának hozzád az emberek. Persze mindez csak találgatás, mert nem láttalak. Lehet, hogy jelenleg is teljesen rendben van a külsőd.
2017. jan. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
nem. nekem jobban is tetszenek az ilyen lányok, mint akikhez ütvefúró kell :)
2017. jan. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Végre valaki, aki nem akar "maszkot hordani"!
2017. jan. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem fura.

Nekem az a fura, ha valaki minden nap full sminkben van.

Tegnap is volt egy kérdés, hogy 15 éves lány mer smink nélkül mutatkozni. Na ez a fura és a gáz, nem te.

2017. jan. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
85%

Ha nem sminkel valaki mert nincs rá szüksége,teljesen rendben van abban az esetben ha mindemellett nőies.

Egy 17 éves lány még szép.

De! Mégis vannak olyan helyzetek amikor egy ìzléses smink még előnyösebb tud lenni. Vannak bizonyos alkalmak amiket megtisztelünk a jó megjelenésünkkel.Ilyen az öltözködés és a smink, mert ugye senki nem megy farmerban és pólóban egy esküvőre.

Nem szükséges vastag vakolat hisz az a pattanásoknak csak kedvez.

Elég egy szemspirál, kis szájfény máris azt a benyomást kelted, hogy ápolt vagy.


40/N.

2017. jan. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem furcsa. De csak azért, mert ritka, hogy normális lányt látok manapság. Aki szép, az smink nélkül is szép. Kell a fenének egy vakolat arcú.
2017. jan. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nem fura, sőt, én szóba sem állok sminkelt lányokkal.
2017. jan. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!