Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hátrányban van egy olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hátrányban van egy olyan lány, aki abszolút nem sminkel?

Figyelt kérdés

Néhányan nem mernek kimenni vásárolni sem smink nélkül.

Aztán van az a kategória,aki ezt nem veszi annyira komolyan,és viszonylag sminkmentesnek állítja be magát,hisz ő bármikor mutatkozni mer "a la nature",de közbe-közbe sminkel. Ők az átlag,normális felfogás :)

Én viszont soha nem sminkelek,még extra alkalmakra sem.Nem szedem a szemöldököm,mert alapból nagyon vékony,nem is igazán tudnék mit szedni rajta.

Lehetek emiatt hátrányba a többiekkel szemben?

(Sok lány ismerősöm megjegyzi,hogy miért nem sminkelek,és úgy közelítik meg a témát,mintha a szempillaspirál,a szemöldökformázás és az alapozó olyan alap dolog lenne,mint a hajmosás,és a tus,a szemceruza,a szemhéjpúder számítana néha használatos sminknek.)

Én ettől nem érzem magam kevesebbnek,de a reakciók alapján olyan,mintha kevesebb lennék.Talán a legbántóbb,hogy ezt néha olyanoktól hallom vissza,akik képtelenek egy alapozót rendesen felkenni,vagy 8 árnyalattal sötétebb korrektort választanak,vagy a tusvonal hatására az arcuk két oldala teljesen más. Én sem piszkálom őket,pedig (így amatőrként is) 8 méterről látni lehet ezeket.

16/L


2016. febr. 12. 17:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
60%
persze, hogy hátrányban van, minden nő jobban néz ki sminkkel
2016. febr. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
kinek mi áll jól:)
2016. febr. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
74%

Attól függ, hogy milyen a bőröd.

A smink ápol, takar, fed.

Ha neked erre nincs szükséged, akkor szerencsés vagy.

De eddig még nem találkoztam olyannal, aki ennyire "tökéletes" lenne.

Én azért egy mevés sminket szoktam feldobni.

Azoknak a lánxoknak meg már rég beszóltam volna... jó rondák lehetnek...

15/L

2016. febr. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
100%
Hülyeség. Miért lenne hátrányban? Annyi lányt látok az ismerőseim közt vérvörös ajkakkal, 5 centi vastag tusvonalakkal és bajusszemöldökkel..aztán elképzelem milyen gyönyörűek lennének kevesebb sminkkel, mert az alapjuk meg van hozzá csak túlzásokba esnek. Oké, hogy mindenkinek más áll jól, de a kevesebb néha több, és szerintem a fiúk többsége is, akik egy egyéjszakásnál többre pályáznak ugyanígy gondolkodnak erről.
2016. febr. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nincs hátrányban ha nem csúnya a bőre.
2016. febr. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
75%
Nem hátrány, sőt kifejezetten meglep, hogy ilyen kevesen vannak, akik képesek boldogan meglenni smink nélkül, szerintem ez kéne hogy legyen az alap.
2016. febr. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálam nem lenne hátránya az biztos:)
2016. febr. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
79%
Előnyben van az igazi férfiaknál.
2016. febr. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

köszi az eddigi válaszokat,mindenkinek ment a zöld kéz. :)

A bőröm nem hibátlan,de nem is kell vele bőrgyógyászhoz járnom,mint sok ismerősömnek/osztálytársamnak. Közbe néhány pattanásom van,de általában picik. Ha nagyritkán begyullad egy-egy,azt korrektorozom,de tényleg csak a legrosszabb esetben.

Amúgy nem tartom magam szépnek,sőt,kifejezetten rondának,de sminkkel szerintem még rondább vagyok. Smink nélkül csak csúnyácska kategória,na de sminkkel...valami borzasztó.Ettől függetlenül igénytelennek sem tartom magam,mert ápolom a bőröm,a hajam,a körmeim nincsenek lerágva,ha nagyritkán körömlakkozok,akkor nincsen lepattogva,a ruháim nem büdösek.

2016. febr. 12. 18:36
 10/14 anonim ***** válasza:
53%
Hát a smink kihozza az előnyeid,és szabadon eltüntetheted vele a hátrányaid.
2016. febr. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!