Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hátrányban van egy olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hátrányban van egy olyan lány, aki abszolút nem sminkel?

Figyelt kérdés

Néhányan nem mernek kimenni vásárolni sem smink nélkül.

Aztán van az a kategória,aki ezt nem veszi annyira komolyan,és viszonylag sminkmentesnek állítja be magát,hisz ő bármikor mutatkozni mer "a la nature",de közbe-közbe sminkel. Ők az átlag,normális felfogás :)

Én viszont soha nem sminkelek,még extra alkalmakra sem.Nem szedem a szemöldököm,mert alapból nagyon vékony,nem is igazán tudnék mit szedni rajta.

Lehetek emiatt hátrányba a többiekkel szemben?

(Sok lány ismerősöm megjegyzi,hogy miért nem sminkelek,és úgy közelítik meg a témát,mintha a szempillaspirál,a szemöldökformázás és az alapozó olyan alap dolog lenne,mint a hajmosás,és a tus,a szemceruza,a szemhéjpúder számítana néha használatos sminknek.)

Én ettől nem érzem magam kevesebbnek,de a reakciók alapján olyan,mintha kevesebb lennék.Talán a legbántóbb,hogy ezt néha olyanoktól hallom vissza,akik képtelenek egy alapozót rendesen felkenni,vagy 8 árnyalattal sötétebb korrektort választanak,vagy a tusvonal hatására az arcuk két oldala teljesen más. Én sem piszkálom őket,pedig (így amatőrként is) 8 méterről látni lehet ezeket.

16/L


2016. febr. 12. 17:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
72%
Én sem sminkelem magam soha,és nem hiszem, hogy ebből bármilyen hátrányom lenne. Úgy érzem nincs rá szükségem. Szerintem ha valakinek majd megtetszel, az ne azért legyen, mert ki vagy "mázolva" hanem a természetes arcodba szeressen bele! :) 15/L
2016. febr. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
52%

3/10 nagyon el lehetsz tévedve ha azt hiszed hogy a smink ápol, még csak 15 éves vagy kíváncsi vagyok hogy fogsz ki nézni 50 évesen smink nélkül mert az úgy-e addigra tökéletesre ,,ápolja a bőröd'' !

18/L

2016. febr. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Dehogy hátrány, sőt... Előny! Ne halgass azokra akik azt mondják a smink az jó dolog. El tudom képzelni mikor szájon puszilom a lányt utána meg 5cm rúzs réteg ott van a pofámon úgy, hogy még rajta ottmaradt 10cm. Legyél csak természetes! 😉😁
2016. febr. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
#13 17/F voltam
2016. febr. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!