Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tulajdonképpen, ha annyit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tulajdonképpen, ha annyit várok el egy korombeli lánytól, hogy ne legyen segg hülye, + ne dohányozzon, ne fogjon több faszt mint kilincset az ilyen nagy szűrés lenne? 18/F (lassan 19)

Figyelt kérdés
Alig ismerek ilyen lányokat.. sőt..

2017. jan. 7. 21:37
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
83%
Egykorú vagyok a kérdezővel, a dohányzás rám is igaz kb. azon a szinten, hogy amikor rám jön, szívom néhány hétig a napi max. 3-4 szálat, majd ugyanennyi ideig semmit. Nem érzem emiatt értékelenebbnek vagy kevésbé higiénikusnak magam, és ha valakinél emiatt nem jöhetek szóba, azt teljes mértékben az ő bajának tartom, nem tudja, mit hagy ki.:D
2017. jan. 8. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Tulajdonképpen, ha annyit várok el egy korombeli sráctól, hogy ne legyen segg hülye,+ ne dohányozzon, egykezén meg tudja számolni, hogy hány csajt dugott meg az ilyen nagy szűrés lenne?


Alig ismerek ilyen srácokat.. Sőt...

2017. jan. 8. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Vannak meg lanyok akik nem dohanyoznak es hat segg hulyenek se mondanam magam :D nekem a baratnoim se dohanyoznak egyszeruen nem szeretem ha valakinek cigi szaga van...taszito. nem itelem el oket attol meg nem kevesebbek, hogy cigiznek, csak engem egyszeruen taszit a szaga
2017. jan. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Én és a baráti köröm se nem dohányzunk, se nem vagyunk segghülyék. Egyetemisták vagyunk, ki Budapesten, ki Debrecenben. És érdekes módon mi sem nagyon találunk/találtunk ilyen kritériumoknak megfelelő pasit. Egyedül én, én már majdnem egy éve együtt is vagyok vele (20/L, második barátom, 18 alatt nem volt se pasim se szexuális kapcsolatom). Az ilyen emberek általában megbújnak, míg az általad körülírtaknak nagy a szája így kitűnnek.
2017. jan. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
14 es.. Szóval Te azt akarod hogy annyi csajt dugjon meg hogy ne tudja megszamolni?:D
2017. jan. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Elozo vagyok.. javitom....a 12 es nek szantam.:D
2017. jan. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
#12-es. Ismered erre a példát a kulccsal és a lakattal? Na pont ezért nem ugyan az :D
2017. jan. 8. 14:30
 18/25 anonim ***** válasza:

Ez a dohányzásos téma nem igazán értelmes amúgy.

Magyar tanárom mesélte, hogy megmondta azt, hogy amikor barátnőt keres magának akkor semmiképp se fog dohányos lánnyal összejönni. 18 éve házasok a feleségével aki lánc dohányos :D

A neje meg azt fogadta meg, hogy nem jön össze irodalom-nyelvtan szakos tanárral, és lám 18 éve irodalom tanár férje van. :)

2017. jan. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Az egyetlen kikötésem, hogy legyen vad (és legyen egészséges).


Vad, mint: megszelídítetlen ( - nem a rendszer rabszolgája), igazi lázadó ( - tradicionalista; mint: "Lázadás a Modern Világ Ellen", J.E.), kritikusan gondolkodó ( - nincs tabu téma vagy kifejezésmód), romantikus ( - idealista, spirituális, népies), pogány.


Vagy egyszerűen csak: legyen olyan, mint Artemisz, Skadi, Aphrodite, Freyja, Athena, Snotra...


Haver, egyetlen feltétellel sem találok senkit, 21 éve. ;)

2017. jan. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Pogány?

Nem inkább az ateizmusra gondoltál? :)

2017. jan. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!