Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mással is volt már ilyen?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mással is volt már ilyen? Normális, hogy ezt érzem?

Figyelt kérdés

Van egy lány osztálytársam, akivel az idén nagyon közel kerültünk egymáshoz. Többnek éreztem a kettőnk kapcsolatát, de kb egy hete lelkiztünk, és elmondta, hogy ő leszbikus. Nagyon rosszul érintett a dolog, mert úgy hittem adott jelzéseket felém stb. Azóta kezdek furcsábban viselkedni vele, lett bennem valami keserűség, már nem vagyok olyan reménykedő, és kezd lelkiismeret furdalásom lenni, mert a múltkori hetekhez képest hanyagolom. Ma szóvá is tette, hogy mi történt, miért vagyok másabb.

Nem tudom mi van velem, egyszerűen fáj, hisz nagyon megszerettem. Ő nem tud az érzelmeimről.

Mással is volt már ilyesmi? Hogy félreértettetek valakit, aki nem a nemetekhez vonzódott? Ilyenkor továbbléptetek, megszakítottátok a kapcsolatot, vagy elfogadtátok barátnak és más vizekre eveztetek?

17/F


2017. jan. 6. 20:52
 1/3 anonim válasza:
Lépj túl rajta ;) van sok jó nő a Földön :)
2017. jan. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Barátkozz vele! Legalább ha egyszer lesz majd barátnőm akkor nem fog rátok féltékenykedni amikor együtt lógtok! :D
2017. jan. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Barátnőd*
2017. jan. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!