Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mással is volt már ilyen? Ez...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mással is volt már ilyen? Ez olyan furcsa

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akit csak látásból ismerek, de azt hiszem hogy tetszik XD persze külsőre, meg persze mosolyra :3, hiszen még nem ismerem személyesen. Mindenhol azt olvasom, hogy majdnem minden lány elpirul, izgatott a kiszemeltje közelében. Eddig azt hittem, hogy én is ilyen vagyok, mert mindig is pirulósabb, félénkebb, szégyenlősebb voltam. Eddig ha tetszett egy fiú, akkor totál be volt zsongva minden egyes nap, de most nem így van. Ha rá gondolok, vagy a közelében vagyok, akkor inkább nyugodt vagyok, olyan biztonságérzetem van. Ez olyen furcsa, mert ugye eddig mindig izgatott voltam ilyenkor más fiúknál. Ez mit jelent? :/
2016. dec. 25. 15:21
 1/1 anonim válasza:

En is igy voltam a mostani baratomnal :D

Csak o szemelt ki engem, kosarmeccsen talalkoztunk eloszor, aztan ra 3 hétre irt ram nevnapomkor es elkezdtünk beszelgetni. Amikor eloszor talalkoztunk szemelyesen ugy hogy en is ismertem valamennyire egyáltalán nem izgultam, nyugodt voltam mellette, es ez mai napig igy van. Mindig megnyugtat a közelsége es ezt neha ki is használja pl veszekedeseknel :D szoval nyugi, nincs semmi baj vagy ha van akkor velem is baj van:DD

2016. dec. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!