Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Gáz, hogy egy lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Gáz, hogy egy lány ettől fél?

Figyelt kérdés

Gyerekkora óta fél tőle a barátnőm.Tudja,hogy nem létezik mégis fél tőle.Vele álmodik és elkezd félni.

Mit tennétek,hogyha a ti barátnőtök félne egy ilyentől?

https://www.youtube.com/watch?v=Z18JTOq5sXw



#mesehős.
2016. okt. 25. 16:04
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Odabújnék hozzá és megbeszélném vele ;)
2016. okt. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
58%

És egyáltalán nem gáz...szerintem cuki :))

#1-es voltam

2016. okt. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
59%
Mi ez a kérdés :'D
2016. okt. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Beszélj vele róla. Voltam vagy 6 éves, mikor betörtek hozzánk, és 15 éves koromig féltem egyedül kimenni a sötétben... De aztán rávettem magam, hogy ez így nem okés és kimentem egy órára fotózni (már akkor is fotóztam) egy erdőbe éjfélkor. Nekem jót tett, azóta semmi ilyen bajom nincs.

Nem is tudom ezt most miért írtam le... Talán nézzétek meg együtt, nézzetek hasonlókat, és beszélj róla neki, hogy nincs mitől félni.

2016. okt. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!