Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak itt alacsony srácok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt alacsony srácok?

Figyelt kérdés

Sajnos elég alacsony vagyok (164cm), érdekelne, vannak itt hozzám hasonlóak? Esetleg van akinek a környezetében van ilyen srác?

Azt tapasztalom a korombeli fiúkknál kb. 180cm az átlag, elég hülyén érzem magam emiatt, és rengeteg visszautasítást is kapok. :/ Nőni már sajnos nem fogok. :-(

17F



2016. okt. 14. 10:53
 1/8 anonim ***** válasza:

Testvérem ekkora, és neki számtalan barátnője volt már, mivel a kisugárzása, önbizalma a helyén van.

A volt barátom is ilyen, velem egymagas, én is pont 164 cm vagyok, és soha nem is gondoltan volna, hogy a magassága miatt elutasítsam. Helyes, intelligens, sportos, vicces fiú volt, le sem szartam a magasságát. A lényeg, hogy nálam alacsonyabb ne legyen, ami nem túl nehezen megvalosítható, mivel én sem vagyok égimeszelő. Sok alacsony lány van, akinek nem kell 180+-os srác.

2016. okt. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
170cm vagyok, nem nőttem nagyra, szerintem nem ezen múlik a párválasztás. Rengeteg aranyos, alacsony lány van akiknek nem kell kosárlabdázó srác :)
2016. okt. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"A volt barátom is ilyen, velem egymagas, én is pont 164 cm vagyok, és soha nem is gondoltan volna, hogy a magassága miatt elutasítsam. Helyes, intelligens, sportos, vicces fiú volt, le sem szartam a magasságát."


Persze, azért csak a "volt" barátod. Érdekes, itt mindenki aki azt írja, hogy nem zavarja ha a srác alacsony, annak a volt pasija volt alacsony. Olyan érdekes mód nem volt, hogy a jelenlegi barátja lenne alacsony. Vajon miért? Mert nem kell neki még egyszer alacsony, sőt előtte se kellett, azért is szakított vele, és most már csak a volt barátja.

2016. okt. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem a magassűga miatt szakítottunk, hanem mert más országokban vagyunk egyetemen, és nem vállaltuk be a távkapcsolatot.
2016. okt. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
hát nem tudom hol laksz de amere én itt 170 cm körül is vannak fiúk ás 160-170cm ig vanak átlagba a lányok..
2016. okt. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem az exem egy fél fejjel alacsonyabb nálam. De nem ezért szakítottunk. Már kiábrándultunk egymásból, na még egy gyáva féreg volt. És 154 cm vagyok, nem szeretnék 170-nél magasabbat sem legközelebb. A te magasságod vonzó a számomra, kedves kérdező :)
2016. okt. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A 164cm szerintem még rendben van, max. hordj magasabb cipőket, és ha jól áll hordhatod kicsit hosszabban a hajad.

Én 175cm vagyok, és barátnőszerzésben sosem okozott problémát, inkább csak a túlsúlyom, és egyéb okok miatt hordok vastag talpú acélbetétes bakancsot, amiben a kényelem miatt van még egy plusz betét is, és így kb 8cm-el vagyok magasabb.

2016. okt. 15. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egeszen magas lany vagyok(170-72 korul),azonban nekem valahogy mindig az alacsony fiuk tetszettek. Nem egyszer fordult elo,hogy nalam is kisebb volt a srac,aki bejott. Normalis lanyoknal szerintem nehany centi nem kizaro ok,foleg,hogy az altalaban olyan 160-65 korul van a lanyok magassaga.
2016. okt. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!