Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A buszmegállóban szemezek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A buszmegállóban szemezek egy fiúval. Egyszer leült mellém a padra pedig még volt egy teljesen üre pad. Tehát kezdeményezett . Hogyan tovább? Mit tegyek, hogy leszólítson? Ha én megyek oda hozzá akkor nem fog komolyan venni

Figyelt kérdés
2016. okt. 1. 18:38
 1/7 anonim ***** válasza:
miért ne venne komolyan? Ő adta a jelet, kezdeményezz te ;)
2016. okt. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De hogyan ? Amúgy 13/l
2016. okt. 1. 18:40
 3/7 anonim ***** válasza:
szólj hozzá
2016. okt. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mindig a baràtaival van
2016. okt. 1. 18:53
 5/7 anonim ***** válasza:

Nyugi :) Azért, mert te kezdeményezel még ugyanolyan komolyan fog venni :) Van, aki kicsit visszahúzódóbb(sajnos egyre többen vagyunk ilyenek).


20f

2016. okt. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Utolsónak teljesen igaza van, a barátaival ne foglalkozz, ha normális társaság úgyis arrébb mennek majd pár lépést. :)

18/F

2016. okt. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szólítsd meg. Pl melyik suliba jár, vagy ilyesmi, és beindul a beszélgetés. Én fiúként már szólítottam le csajt vonaton így, tuti siker. :D


16/F

2016. okt. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!