Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi lehet az oka a folytonos...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka a folytonos pofáraesésnek?

Figyelt kérdés

Sokáig reménykedtem benne, hogy egészen jól értek a lányok nyelvén, úgy hittem, hogy ha kedves és vicces vagyok, és igazi hölgyként kezelem őket, akkor viszonozni fogják feléjük táplált érzéseim. De eddig valahogy mindig azt kellett tapasztalnom, hogy a csajok, mintha kiszagolnák, mikor akarom elhívni őket randizni, mindig pont előtte fordítanak le, illetve küldenek el "barátzónába", már ha létezik az.

Szóval mi lehet a baj? Mert gondolom, hogy a túlzott udvariasság és hasonlók kissé sikamlós lehet, de a viccességgel mi a baj? Vagy azzal, hogy tényleg odafigyelek rájuk?

Persze lehet, hogy csak nem vagyok jóképű, de akkor meg minek kezdenek el flörtölni az elején?

Trollok kíméljenek, de ha érdekel, hogy milyen az arcom tanácsadás végett priviben szólj.

16F



2016. szept. 16. 23:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A lányok a tapló se**fejekre buknak, akik kihasználják, lesz**ják és megalázzák őket. Ez tény.
2016. szept. 17. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A folytonos pofára esés oka lehet a gravitáció.

Egyébként meg ... őszintén szólva fogalmam sincs.

2016. szept. 17. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagyon nem értesz a lányok nyelvén, az a gond hogy aláveted magadat nekik, látják rajtad hogy kétségbeesett vagy. Maradj önmagad, kezeld őket is emberként, és igen, van olyan is gyakran bármit csinálsz hogy nem jön össze mert nem (pl. külsőre sem tetszel nekik vagy van jobb versenyző. Ja és nem csak az arc számít, de kuldhetsz képet). Ezen túlehet tenni magadat.
2016. szept. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!