Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Két fiúról van szó. az egyszerűség kedvéért legyen most Bence és Feri :P


Nos Bencéről azt kell tudni hogy 1 évre ismerjük egymást. Ez idő alatt 2x is majdnem összejöttünk. Csak első alkalommal dobott egy lányért amit aztán megbánt majd később azért hagyott úgymond cserben mert hogy "nem lenne időnk találkozni".. nagyon bunkó volt velem és kb. rá pár napra írt hogy ne haragudjak és szeretné majd megpróbálni csak később. Ezt persze úgy fogtam fel hogy csak tartalékol így nem is akartam semmit. csak elakartam felejteni és ez nem volt könnyű mert nagyon szerettem.

Most viszont hogy elkezdődött a suli ismét többet látjuk egymást és érzem hogy próbál felém nyitni ami meglepett.

Kb 3 hétre rá a "szakításnak" megismerkedtem Ferivel. Nem nagyon bírtam kiheverni a dolgokat és még csak nem is volt időm gondolkozni rajta hogy felejtsek.Már találkoztunk párszor és nagyon megkedvelt. Én is kedvelem de úgy érzem voltam már szerelmesebb. úgy érzem mintha folyton Bencét keresném benne ami nem valami jó szerintem..

Nem akarok vele játszani mert tényleg rettentően szeret és nem érdemli meg hogy ilyen legyek vele. És az viszont nagyon tetszik benne hogy tényleg mindent megtenne értem. Pont az van meg ami Bencéből nagyon hiányzott/hiányzik nem tudom. Viszont néha úgy érzem hogy nem illünk össze mert ő teljesen más nálam..


Jelenleg zsákutcában érzem magam..

Ez azért van mert: Kedvelem Ferit és mivel Bence is kapott még egy esélyt miért ne adnék neki is egyet? Főleg hogy ő egyszer sem bántott meg. Viszont mivel még alig ismerem nem érzem azt hogy hűű de pillangók vannak a gyomromban és nem is vagyok benne hogy lesz ilyen érzésem. De hátha.. Ha a szívemre hallgatok akkor nem jönnék össze Ferivel hanem várnék Bencére de ezt leírni is hatalmas hülyeség mivel Bencében már nem tudok úgy megbízni akármennyire is oda voltam meg vissza érte. Ha az eszemre hallgatok akkor járok Ferivel és lehet hogy a tetszésből kialakul valami sokkal több és talán még Bence is rájönne hogy engem is ellehet veszíteni. Persze ez csak plusz lenne. És mielőtt bárki rosszra gondolna, nem, eszembe sem jut olyat tenni hogy csak azért járjak valakivel hogy a másikat féltékennyé tegyem.


Bocsánat hogy sokat írtam és lehet nem is egyértelműek a dolgok csak én sem tudom magamban megfogalmazni most mi lenne a helyes. Jah és megelőzném a negatív commenteket azzal hogy nem arról van szó hogy melyiket válasszam vagy hogy nekem mindenféleképp kéne egy pasi hanem hogy hogyan oldjam meg a helyzeted úgy hogy minél kevesebb legyen a bántódás? A segítő válaszokat előre is köszönöm! :)



2016. szept. 4. 16:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Én ismerlek :D te vagy az aki Bencét és Ferit is szereti, Julcsi a neved igaz? vagy Margit??
2016. szept. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az én nevem Jónás ;3
2016. szept. 4. 17:04
 3/7 anonim ***** válasza:
Jónás?? Az aki a gyerekeket moleszterálja vagy aki a hullákat szokta gyalázni??
2016. szept. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szerinted? :D
2016. szept. 4. 17:17
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem, mivel a tiniknél vagy a molszeszterálos vagy te :D
2016. szept. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát igen :D de mostmár segithetnél is
2016. szept. 4. 18:19
 7/7 anonim válasza:
Hát, én igaziból nem mondhatok semmit, mert egy kicsit hasonló helyzetben vagyok, de tényleg csak kicsit. Szerintem ne járj Ferivel ha nem vagy belé szerelmes de ne mondj neki nemet semmiképpen de ha mégis szerelmet vallana stb. akkor mond el neki az IGAZAT és kérdezd meg, maradhatnátok-e barátok. És Bencével is próbálj úgy viselkedni mintha nem érdekelne... A fiúk jobban felfigyelnek azokra a csajokra akikről úgy gondolják, nem olyan könnyen elérhetőek, mert szeretik a kihívásokat. 16/L
2016. szept. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!