Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire probléma az lányok,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire probléma az lányok, ha egy fiú sokat nevet magában?

Figyelt kérdés

Mármint hogy van egy adott srác, rátok néz és elneveti magát, vagy csak úgy random nézelődik, és elneveti magát..:D Nem rajtatok nevet, hanem a szituáción, örül a szituációnak, hogy nézitek őt.:D Vagy ha például óra van dolgozatírás, dogát írja és röhög(a válaszain, vagy valami vicces jut az eszébe ilyenek). Próbálja halkan, tehát nemigen hallható, de nagyon észrevehető.:D


Csak mert nálam rengetegszer van ilyen, hogy random felnevetek, mert ilyen az észjárásom:D Mennyire tűnhetek így őrültnek/bunkónak szerintetek?:D


2016. aug. 25. 15:48
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Magamra ismertem :D
2016. aug. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nagyon jofej lehetsz! :D Bár az nekem se esne jol ha pl megyek az utcán, jön szembe egy srác megnézem magamnak majd a pofámba röhög :D Értem amit mondasz , és igazad van vannak ennél fontosabb dolgok, de úgy nem dob az ember kedvén, főleg ha amugyis szar napja van.
2016. aug. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Nem röhögni szoktam, inkább mosolyogni először.:D Ma például egy bevásárlóközpontban egy lány közeledett felém, én épp álltam egy helyben, mert vártam a társam akivel voltam, a lány pont felém sétált, aztán pont akadályba ütközött(először máshol akart átmenni, de rájött hogy ott mégse tud), és csak ott tudott elmenni előttem:D Ahogy meglátta a kiutat, amerre menni szeretett volna, ami közvetlenül mellettem volt, félénken rám nézett, én is bámultam egy kicsit őt, egy kicsit mosolyogtam is.:D Amikor elment akkor nagyobbra nyitottam a számat, de akkor sem röhögtem:D Egyszerűen örülök, ha megnéznek a lányok:D Jó érzéssel tölt el:D Meg úgy jó volt nézni is:D Illetve volt egy ilyen beszélgetésem egy lánybarátommal ami nagyon beitta magát a tudatomba, hogy mosolyogjak a lányokra, mert önbizalmat ad nekik. És hát nekem ez semmibe nem kerül, így hát szívesen csinálom. Lehet ez egy ilyen tudatalatti reakció is egyben:D
2016. aug. 25. 23:52
 14/18 anonim ***** válasza:
Ja értem. Ez aranyos, akkor pont az ellenkezője mert igy meg tuti fel dobod a lanyok kedvet h valaki rájuk mosolygott, és valakinek tetszenek :)
2016. aug. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Tisztára mint én :D
2016. aug. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
én meg már azt hittem fura vagyok:D De akkor ez majdnem hogy teljesen normális:D
2016. aug. 26. 19:11
 17/18 anonim válasza:

Engem kíváncsivá tettél. Nálam is szokott ilyen lenni, csak néha nem mutatom ki, és magamban szórakozom. De azért az sem jó, ha állandóan ez van :)


19/L

2016. aug. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Utolso vagyok. Ugy ertettem, mint a korabbi hozzaszolo, hogy azert nem minden esetben jo, ha az ember elrohogi a dolgokat, de aztan irtad, hogy nem ilyen vagy.
2016. aug. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!