Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Talán túl nagyok az elvárásaim...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Talán túl nagyok az elvárásaim? Többi lent

Figyelt kérdés

Szóval. 17éves lány vagyok. igen...vannak önértékelési problémáim de...alapjában véve nem tartom magam csúnyának. Sok fiú barátom nincs pedig álltalában nem gond a közös téma. Mindenre nyitott vagyok bár kicsit makacs. És mégsem találok 1 olyan fiút se aki felkeltené az érdeklődésemet. Pedig a külső egyáltalán nem számít nekem. Csak szeretném ha a focin kívül másról is lehetne beszélni az illetővel. Nem lelkizni...de megbeszélni a problémáinkat meg ilyesmi.

Sokat várok el? Velem van baj?


2016. júl. 1. 23:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te magad is tudod a választ ;) ezzel nincsen semmi baj ha minden úgy van ahogy mondod akkor egyszerűen csak nincs a környezetedben olyan fiú akivel komolyabban is el lehet beszèlgetni vagy neked nincs türelmed mélyebbre ásni :)
2016. júl. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hmm magad csapod be az ilyen nem érdekel a külső mondatokkal... Minden lány ezt bizonygatja. Volt hogy egy ket csajbol annyira elegem lett hogy hivtam egy ful jol kinezo kockahas kigyurt testu pasit es oda vissza voltak erte es azt mondtak hogy lehetne vele valami. Ha meg egy atlagos srac akinel helyen van a szive az baratzona :) tapasztalat!


Nezzetek nem arrol van szo hogy gond hogy a kulsore is mentek itt az zavar hogy bescsapjatok magatokat :))

2016. júl. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ első. Türelmem az akad. De véges. Mikor ötödjére hallom ugyan attól az EB eredményeit akkor már elfogy :))

És második: Nem tudom te milyen lányokat ismersz, de nálam a külső tényleg nem mérvadó. Lehet kockáshasú izomagy ha 2normális szót nem tud szólni azon kívűl hogy hányat nyom ki fekve.

Nem mondom hogy egyáltalán nem számít hogy hogy néz ki. De egyáltalán nem érdekel hogy nem egy sexisten az illető ha jófej

2016. júl. 1. 23:45
 4/6 anonim ***** válasza:

Hmmm... társkereső?

Vagy hol szoktál előfordulni?

2016. júl. 2. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Pl a padban ha rámszól a tanár hogy ne puskázzak
2016. júl. 2. 00:26
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyok? Ha ennyi az elvárásod, ez inkább kevés, mint sok.
2016. júl. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!