Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hátrány a lányoknál ha a fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hátrány a lányoknál ha a fiú nem jár sehova sem sulin kívül?

Figyelt kérdés

18 leszek nemsoká .

Mindig itthon ülök és nincsenem barataim... Ennel tobbet nem is tudok meselni. :/

Maximum annyit hogy sportolni járok és bútorokat keszitek.


De nagyon szeretnék egy baratnőt ,de egyszer sem mertem próbálkozni egy lánynál sem.


Pedig buszon van egy lány akinek borzalmasan gyönyönyörű tengerkék szeme van,fekete hajhoz....

Rettentően tetszik nekem.

Olyan jó illata is van....

Jó rágondolni is. :)


2016. ápr. 8. 23:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Lehet nem előny de nem hiszem hogy annyira hátrány lenne... Max számodra.


A lányt meg nyugodtan szólítsd meg 😉

2016. ápr. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
haver mitol felsz? mi a legrosszabb ami történhet? azt mondja nem :D es aztán? mész a kovi csajhoz :D
2016. ápr. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nézz utána érdekes témáknak, tudományos dolgoknak, az élet nagy kérdései stb, annyi izgalmas dolognak lehet utána járni, próbálj ki sportokat, hobbikat, aztán ha csajra vágysz kezdj egy társkeresőn, ne hidd el a sok hülyeséget róla, nem könnyü tény, de ha nem a riba nccicababákra irogatsz hanem egyszerü lányokra pár hónap után biztos lesz valaki.
2016. ápr. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Oké, hogy itt előttem azt mondják, nem hátrány, de most én az én szemszögemből nézem. Nálam hátrány lenne, mivel hajlamos vagyok bezárkózni, így mellém olyan valaki kell, aki felráz. (A mostani barátom ezerrel pörög, szóval ez pipa) De biztos van olyan lány is, akinél nem számít, ha otthon ülős típus vagy.
2016. ápr. 9. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Van akinél ez előny is...
2016. ápr. 9. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#2 annyira jo ezt a magabiztossagot olvasni :D en lany vagyok es en se merem megmondani egy csavonak hogy tetszik, de most kicsi erőt kaptam hozzá hogy elolvastam a válaszodat ;)

Kedves kérdező, egyáltalán nem hátrány legalábbis nekem nem!

18L

2016. ápr. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!