Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tudom hülye kérdés, de hátrány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom hülye kérdés, de hátrány a lányoknál ha egy fiú versenybiciklizik emiatt nagy a feneke és feszülős ruhában sportol?

Figyelt kérdés

Nem vagyok izmos, inkább vékonyabb és ehez nagyobb fenék

.. Ezért lehet ciki a vékony ruha.


De abba nem hagyom a biciklizést mert szeretem. :)


17/f


(nem volt még barátnőm.)


2016. márc. 26. 17:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem ciki. Valakinek kifejezetten is jól áll,szóval nyugi nem ezen fog múlni a kapcsolatod.:)
2016. márc. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Csak az a baj senki nem mondja meg hogy jól áll-e rajtam így nem tudom.

:)

2016. márc. 26. 18:46
 3/4 anonim ***** válasza:

1. Fiúk! A lányoknak messze nem ezek a dolgok vannak az első helyen, amikor egy fiú tetszik, vagy nem tetszik. Arc, személyiség...


2. Azt én most itt lefogadom, hogy a te feneked nem olyan hú de nagy, mint ahogy azt te elgondolod. Ne az ilyen fotómodellek számadataival telepumpált netes étert olvasgasd, mert akik összeválogatják azokat, SEMMI elképzelésük nincs arról, milyen a szexi emberforma. Ők csak oda kellenek, aztán odakinn a kutyát sem "izgatnák" fel a kapanyél combjaikkal, a totál lapos fenekükkel, pláne az azon löttyedő - a kapható legkisebb szám ellenére is - törvényszerűen összeaszott nadrágjukkal. Tudom, sikeren elhitették veled, hogy az az ideál, pedig kicsit sem. Inkább örülj, hogy normális emberformád van. Egy izmosabb-deltásabb férfihoz, amilyen a jövőben te is lehetsz, egy 100+ centis csípő-fenék összképileg teljesen ideális. És nem a 80, elhiheted! Egyelőre nem a nőiesen szétfolyó férfiülepektől kell kishazánkban aggódni, hanem azon imádkozni, hogy legalább némelyiknek legyen egy minimális domborulata.


3. Biciklizéstől nagy fenék? Olyat én még nem halottam. A nem biciklizéstől esetleg... A bicikli olyan dolog, hogy a biciklista agár lesz tőle. Max a vádlid izmosodik, nem a hátfeled lesz kipárnázva.


Remélem, eloszlattam a tévhiteidet, és sok sikert a barátnőszerzéshez!

2016. márc. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem kifejezetten tetszik egyébként de azért ne legyél kim kardashian 14/l
2016. márc. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!