Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ennyire számít a külső meg a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire számít a külső meg a pénz?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre hogy a mai lányok 2 féle fiút akarnak az olyat aki majdnem lány (páva) meg az olyat aki úgy néz ki mint egy utángyártott kenbaba... Igaz rajtam van egy kis fölösleg de az nem sok és nem látszik anyira a 100kilót meg én is ki nyomom fekve... És mégis 17 éves vagyok és még nem volt barátnőm ennyire a külső számít?! :/

Közbe meg mondják hogy a belső a fontos hát nem ezt látom (lehet cikizni az is engem igazol)



2016. márc. 28. 06:03
 1/3 anonim ***** válasza:
96%

Te járnál csúnya lánnyal? Igen vele az osztályból, aki kedves, de nem egy szépség. Nyilván nem belé vagy szerelmes, ugye? :p


A jó külső kiindulásnak kiváló, de kapcsolathoz nem az kell. Udvarolj.

2016. márc. 28. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem a kulso szamit legtobbet,de ha taszito,nyilvan nem jovok ossze vele. Ha egy fiu atlagos,de valamivel megfog,akkor viszont nincs akadalya. Probalj meg nyitott,kedves,humoros lenni. Egy ido utan ugyis talalsz baratnot. Regebben en sem tetszettem a fiuknak,azonban mikor gimibe kerultem,sokkal tarsasagibb ember lettem. Kulsore nem valtoztam sokat,azota megis kb tapadnak ram a pasik. Pedig nem vagyok nagy szepseg,atlagosnak mondanam magam.

Hajra!:)

2016. márc. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Te mibol vagy hogy 17evesen 100kilokat nyomsz ki, nert akkor eleg komoly fizikumod lehet...
2016. márc. 29. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!