Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Igaz ez lányok? Ilyenek lennétek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz ez lányok? Ilyenek lennétek?

Figyelt kérdés
Igaz, hogy ha van egy srác, aki normálisan, ugyanakkor férfiasan tényleg UDVAROL, akkor "megijedtek"? Utóbbi időben többször is előfordult, hogy éreztem hasonlót a lányon, hisz megbeszéltük a randit, azután meg mégis lemondták, mintha kissé megijedtek volna. Élőbe megismertem őket, utána a megbeszélt randiig csak facebookon beszéltünk, ugyanúgy normális voltam vele. Úriember módjára, kedvesen próbálok közeledni, amiről elvileg miden lány álmodik, aztán mégis ez a vége...ÉS hozzáteszem magabiztosan odamegyek a lányokhoz és többnyire veszik is a közeledésem az elején...

2016. febr. 25. 19:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Csak akkor ha nem jön be az illető, akkor nagyon ilyesztő tud lenni
2016. febr. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem tetszhet mindenki mindenkinek, de ha már normális nem értem miért lenne ijesztő?! Mellesleg, nem kérdeztem tőlük, hogy bejövök-e nekik, de feltételezem igen, ha az elején még bele is mennek a találkozásba, sőt volt olyan aki lány létére elhívott, aztán ugyan ez lett.
2016. febr. 25. 19:44
 3/9 anonim válasza:
Egyetértek az előző válasszal, lehet hogy nem jó ajtókon kopogtattál.
2016. febr. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
#1: Ijesztő a helyesírásod
2016. febr. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy meg kell próbálnod óvatosabban ezt az udvarlást.:D meg lehet az is, hogy túl öreges a stílussal közeledsz, ne legyél túl udvariaskodó, legyél lazább.:) mert ugye a kedvesség már ott van benned. ;)
2016. febr. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem tetszel nekik. Elöbb eut tud meg, mert nagyon idegesítő egy olyan ember közeledése, aki neked nem túlzottan jön be.
2016. febr. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem tuti bejönne...

Jó lehet, hogy az elején megijednék, hogy ebben a világban is van ilyen, de aztán örülnék neki, hogy nem minden fiú vár arra, hogy a lány kezdeményezzen:)

(Bocs, nem tudom, hány éves vagy)

2016. febr. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Gondoltam rá, hogy túl gyors nekik, de a "megkérdezem hogy hívják, már le is smároltam" ismerkedési stílusok után ami manapság divat, inkább túl lassú vagyok. :D Úri emberséget se viszem túlzásba, csak egyszerűen illedelmes vagyok velük és érdeklődő ( hisz így lenne a normális ). 18 éves vagyok.
2016. febr. 27. 11:54
 9/9 anonim válasza:

kész csoda hogy van még ilyen srác, manapság sokkal "divatosabb" fennhéjázva pattogni és a lányok közeledésére várni :/

fogalmam sincs hogy én hogyan reagálnék hasonló helyzetben, de szerintem aki utólag mondja le a randikat esélyt sem adva, az nem becsüli meg a felé kimutatott tiszteletet :)

17L

2016. márc. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!