Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez komoly?

Figyelt kérdés

12-13 éves kislányok próbálnak kioktatni egy sokkal idősebbet,hogy mi a szerelem?

Két kislány próbál oltogatni az egyik úgy,hogy ne szólaljak meg mivel én azt se tudom mi a szerelem vele ellentétben. Teszem hozzá nekem 8 hónapja párkapcsolatom van de sebaj.A másik meg nekem áll,hogy ő olyan dolgokat látott már amit én még álmomba se mivel ő már közösült az unokatestvérével. Kérdem én ezek és hozzájuk hasonló kis lányok miért akarnak ilyen hamar felnőni?


2016. febr. 25. 19:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Kérdésre válaszolva, igen komoly, egyre több az ilyen. Ne foglalkozz velük, sohasem lesznek kimagasló képességű életerős emberek az ilyenek... Kivéve ha tényleg kitör valamilyen háború és szaporodni kell utána, de csak nem...

Amúgy hamar felnőni talán azért mert ezt látják "a nagyoktól" és egyre több szülő hanyagolja el őket.

Te se akarj viszont elvarázsolódni a 8 hónapos párkapcsolattól ;)

2016. febr. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez sajnos komoly, és szomorú, hogy nálunk már nincs természetes szelekció. Most meg lehet kövezni, de az ilyen korcs generáció életképtelenebb társadalmat fog szülni
2016. febr. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem érzik magukat biztonságban ebben a világban, irányítani akarják az életüket, és úgy gondolják, hogy ezt ilyen módon tehetik meg. Unokatestvérével közösült, te jó isten, elsüllyednék.
2016. febr. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!