Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit gondoltok, így lenne esélyem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, így lenne esélyem?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok, kicsit mackósabb jellegű de nem vagyok kövér. Az a helyzet, hogy már kezdek belebolondulni hogy az osztálytársaim azt számolgatják, hogy hány lánnyal smároltak én meg egyet se tudhatok magam mögött... A legnagyobb gondom valószínűleg az, hogy magamhoz képest túl nagyok ag elvárásaim. Szeretnék egy olyan lányt aki csinos, szép, okos (nem kell egy Einstein kategóriájú de a buta lányokat nem csípem) kisebb nálam pár centivel de ne legyen túl alacsony (185cm vagyok) és a legfontosabb, hogy mind a ketten szeressük egymást. Nagyon szükségem lenne már valakire... Szerintetek találok ilyet vagy nagyon magasra tettem a lécet?

15/F



2016. febr. 14. 00:24
 1/4 eznemlényeges ***** válasza:
Ezek alap elvárások.
2016. febr. 14. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonymus1928 válasza:
A legfontosabb ilyenkor a türelem. És remélem nem azért szeretnél egy barátnőt, hogy dicsekedjél vele. Ismerkedj esetleg és ha találsz valakit aki szimpatikus neked akkor ismerd meg :) Remélem tudtam segíteni és sok sikert!
2016. febr. 14. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonymus1928 válasza:

És szerintem biztos van ilyen :D Sokkal magasabbra tettem a lécet és én is megtaláltam azt akivel boldog vagyok :)

18F

2016. febr. 14. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ha azért szeretnék barátnőt, hogy dicsekedjek vele, akkor nem írtam volna a szövegbe, hogy a legfontosabb hogy mindketten szeressük egymást.


Köszi mindenkinek! Akkor nincs mit tenni, csak várni.

2016. febr. 14. 10:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!