Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok? Lehet még...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Quasar07 kérdése:

Mit gondoltok? Lehet még esélyem? Fiúk, vélemény?

Figyelt kérdés
Néhány éve kezdődött a történet, amikor közelebb kerültem egy fiúhoz, akivel addig nem is barátkoztam. Ő többet szeretett volna, de én visszautasítottam, mondván "legyünk csak barátok". Ezután nem kerestük egymás társaságát és sejtettem, hogy fordulni fog a kocka. És igazam lett, belezúgtam, de most már egész népszerű lett, és amikor más lányokkal kavart az nagyon zavart. Párszor beszéltünk, megfogta a kezem, a derekam stb és azt hittem akar esetleg valamit tőlem, de valószínűleg csak játszott velem. Később becsajozott , ami rosszul érintett, aztán szakított vele, aztán egy újabb lány.. Most nem jár senkivel sem, és megint kezdek érdeklődni iránta sajnos. Van esély arra, hogy a korábbi visszautasításomat félre téve összejönne velem? Persze csak ha tetszek még neki. Fiúk nektek pár év elteltével újra fellángolhat a szerelmetek? Vagy gyorsan kiszerettek a lányból?

2015. szept. 11. 14:21
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem megértette, hogy nem akarsz vele semmit és békén hagyott. Ez így is kell felfogni, helyesen cselekedett. Közeledj felé és figyeld a reakcióit. Magától már nem hiszem, hogy lép. Vedd a kezedbe a kezdeményezést, hiszen neked kell. Sok sikert! :)
2015. szept. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!