Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem ír vissza több hete mi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem ír vissza több hete mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Azt szeretnem kérdezni hogy miért lehet az hogy egy lány nem ír vissza mar több hete!? Latta amit írtam.

Azt szeretnem kérdezni hogy mit írjak neki hogy vissza írjon?



2016. jan. 29. 10:30
 1/9 anonim válasza:
Nem érdekled.
2016. jan. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

1. Vagy bunkó és akkor hagyd ott! Ez a legundorítóbb dolog, amikor nem monjda meg az embernek és húzza az agyát

2. Lehet hogy elment a nete, nekem is volt, hogy hetekig nem neteztem

3. lehet hogy történt vele valami

Senki se tudhatja - ne rágódj ezen sokat, fel a fejjel!:)

2016. jan. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Minek futni olyan szekér után, ami nem vesz fel?
2016. jan. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Utolsó: a második és harmadik pontot felejtsd el, mert kiírja a facebook, ha megnézték az üzenetet.
2016. jan. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Használj kevesebb szóismétlést. Talán majd úgy legközelebb jobb benyomást teszel a következőnél.
2016. jan. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én egy fiúval vagyok igy. Nem ír vissza!!! Teljesen nemes egyszerűséggel. Pedig fent van facen, azóta már vagy 3x-4x találkoztunk, de lehet nem érdeklem úgy, mint ahogy ő engem. Pedig mindig szemezünk, meg néz, meg minden.

Egyszer esküszöm megbolondulok a sok fiú miatt!!!

2016. jan. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Kedves utolsó, valószínűleg szarik rád magasról. Keress mást.
2016. jan. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

nem érdekled, felejtsd el

velem is volt már ilyen, sőt most is épp megtörténik, szard le

2016. jan. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kerdezd meg tole szemelyesen vagy irj rá megint,de olyan kerdest tegyel fel,amire lehet valaszolni,ha erre se reagal,akkor nem erdekled:/
2016. jan. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!