Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan szerezek barátnőt 15...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezek barátnőt 15 évesen?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy most leszek 15 de még nem volt barátnőm soha se de már nagyon szeretnék egyet.De viszont nem járok bulikba még meg nagyon sokat Pesten sem vagyok plázákban hogy ott össze jonnek valakivel.Jovore már középsulis leszek csak ott is az a baj hogy az csak fiú iskola ahova én megyek...Ha többet leszek Pesten esetleg össze jöhet majd valami egy lánnyal?Mennyi esély van arra hogy plázában van meg az szerelem első látásra?:D írjatok legyszi tippeket,ötleteket és hogy ti hogyan jottetek össze a csajotokkal pls! Koszi
2015. dec. 30. 23:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Biztosan elkuldenelek, ha ruhavasarlas kozben odajonnel beprobalkozni. Itt Debrecenben is van egy ilyen srac, mindenhol mindenkit leszolit. Szegeny nem veszi eszre, hogy az osszes lany rohog rajta.

De 15 evesen egyebkent sem muszaj baratnot szerezned.

2015. dec. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 kamilla19 ***** válasza:
Szerintem mindenkinek akkor jön a szerelem amikor már készen áll rá... lehet hogy úgy érzed készen állsz... de tudod meg a lényege a pár kapcsoatoknak? Hogy egymást támogassa a két ember és ne csak azért legyen egymásnak hogy jajj szeretlek és utána 2 héttel később meg már sehol sincs.. fontos a bizalom is... a "sors" dönti el mikor szán nekem .egy párt 15/L
2016. jan. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Tyűű! Akkor inkább lépek buliba 1 éjszakára :'D

Am írtam !:D

15/f

2016. jan. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!