Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan szerezek barátnőt 15...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezek barátnőt 15 évesen?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy most leszek 15 de még nem volt barátnőm soha se de már nagyon szeretnék egyet.De viszont nem járok bulikba még meg nagyon sokat Pesten sem vagyok plázákban hogy ott össze jonnek valakivel.Jovore már középsulis leszek csak ott is az a baj hogy az csak fiú iskola ahova én megyek...Ha többet leszek Pesten esetleg össze jöhet majd valami egy lánnyal?Mennyi esély van arra hogy plázában van meg az szerelem első látásra?:D írjatok legyszi tippeket,ötleteket és hogy ti hogyan jottetek össze a csajotokkal pls! Koszi
2015. dec. 30. 23:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%

Véleményem szerint ne plázába meg buliba ismerkedj mert ott elég sok egy éjszakát kereső/pénzért dolgozó illetővel lehet találkozni...


14/L

2015. dec. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

miért szeretnél? elvárás? ez nem a jó hozzá állás. egy nő nem olyan mint egy tárgy. nincs olyan h hirtelen akarod, és amint elromlik eldobod mint egy kínai játékot. olyanok mint egy virág. oda kell figyelni rájuk. nincs olan h "akarok egy barátnőt dickmáá".

ha van szerelmed azzal kell beszélgetni, elhívni helyekre és szép lassan összejöttök. ilyen felfogással várj még egy évet minimum. 16 vagyok nekem sem volt, de már nemsokára sikerül mert nem úgy tekintek rájuk mint egy divatos dologra.

2015. dec. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyu..lassan 19 leszek (még fél év), eddig egy barátnőm volt, az is egy hónapig tartott..ha rajtam múlt volna még együtt lennénk..

Na de nem ez a lényeg, hanem hogy ráérsz még, és ne azért kelljen hogy "legyen" meg "mert mindenki másnak van" :)

Meg amúgy se hiszem hogy olyan igénytelen vagy hogy agyonsminkelt plázacicákat akarsz magadnak ;)

2015. dec. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
3. Rajtam kivül van még oan aki képes szeretni és nem csalná meg fűvel fával, baker aszittem ucsó példány vok :D
2015. dec. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
a sulidban csak vannak csajok
2015. dec. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
csajt akár hol lehet szerezni ! vagy haverkodj össze sok sráccal a suliba hátha van valamelyiknek húga
2015. dec. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
49%

Egyidős srác vagyok veled, hasonló a helyzet nálam is.


Személyes tippjeim:

1) Ne szólíts le plázában, utcán lányokat! Tapasztalat szerint nem igazán tetszik ez nekik, no meg, ilyenekből általában nem lesz komolyabb szerelem, ahhoz több idő kell, mint egy beszélgetés.

2) Facebook-on ne írj rá ismeretlenre, csak akkor használd az oldalt csajozásra, ha ismered az illetőt!

3) Ne a haverodat kérd meg, hogy mutasson be téged/hívja oda a lányt hozzád! Egyszer két lány odajött hozzám, mondván, hogy a barátnőjüknek nagyon megtetszettem. Én szépen elküldtem őket, üzenve a lánynak, hogy puszilom a zúzáját, de ha akar valamit valakitől, akkor ne a barátnőjét kérje meg rá.

4) Ne próbáld másnak kiadni magad, ne akarj másra hasonlítani! Ha magadat adod, és esetlég egy kis humort is hozzáteszel, a legtöbb lánynál már nyerő.

5) Ilyen idősen még ne várj komoly kapcsolatot!

2015. dec. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
15 évesen nincs még miért aggódnod , nem tudom milyen körökben mozogsz, de ha nem jársz társaságba és ismerkedsz emberekkel nem hiszem hogy működni fog.plázában ismerkedni elég fura (nem akarlak megsérteni de komolyan) inkább menj házibulikba vagy járj el szakkörökre korodbeliekkel.
2015. dec. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
61%
Ne a plázában keresd, mert ott csak olyanokat fog találni akiknek végső elkeseredésükben bárki megfelelne. Szerintem ne siesd el! 14/L
2015. dec. 31. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Hova sietsz? Én egy 14 éves lány vagyok és nevető görcsöt kaptam. Nagyon aranyos vagy, de fiatal. Plázába tényleg ne ismerkedj mert azok..khm, főleg itt Pesten. Esetleg Aréna Jégteraszon lehet, hogy tudsz ismerkedni, de ne egyből támad le a lányt (ha esetleg valaki megtetszik). Szemez vele és ha látod rajta az érdeklődést akkor menj oda nyugodtan (ne akkor ha szülő, idősebb ember van vele) De ezeket szerintem tudod :D A Városligeti Műjégpályán is próbálkozhatsz. Vagy ha ezek valamiért nem akkor menj el táncolni, nyelvtanfolyamra meg ilyenek. Ne barátnőt keres hanem, barátot és a többi alakulni fog. :)
2015. dec. 31. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!