Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 13-16 év körüli srácok,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13-16 év körüli srácok, nektek bejönne egy ilyen lány?

Figyelt kérdés
Barna haj barna szem, viszonylag alacsony (158 cm), kissé kreol bőr.(nem roma) Szeret festeni, szereti az elvontabb dolgokat és hangulatától függően egymástól egészen távol álló zenéket hallgatni. Általánosságban szereti az alternatív rockot, nem szereti a csöpögős, romantikus filmeket. Inkább megnéz egy horrort, de pl. az akciófilmeket gyűlöli. Szeret nevetni, viccelődni, új dolgokat kipróbálni. Optimistán áll az élethez, de néha nagyon lobbanékony és pillanatok alatt dühös/szomorú lesz. Szókimondó, szeret olvasni, sétálni. Moziba és ilyen helyekre nem szeret annyira menni. Szereti a rejtélyeket, legendákat, szeret utánajárni az ilyen dolgoknak. Az állatokat is kedveli, de megvan nélkülük. Imád színészkedni, és ha nagy szükség van rá akkor ott terem, akár az ellensége mellett is.
2015. dec. 2. 22:30
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
De ha nem, akkor meg már inkább egy cigány mint egy arab. Egy imát kihagyok és apád levágja a fejem.
2015. dec. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Nos, amennyire én tudom (javíts ki ha nem így van), a romák Indiából származnak. A lényeg, semmiképpen sem tartok semmilyen roma szokást, nincsenek roma barátaim és nem viselkedem/öltözködöm/élek romaként.
2015. dec. 2. 22:58
 13/19 A kérdező kommentje:
Nem vagyok muszlim. :D Keresztény sem nagyon de inkább az. Nem az apámmal élek.
2015. dec. 2. 22:59
 14/19 anonim ***** válasza:
A cigány egy gyűjtőnév. Van köztük indiai, arab, meg minden féle. De a többségük arab származású. Gondolj bele, az arabok kb. 6000 km-rel közelebb élnek hozzánk mint ők. Ráadásul most sem az indiaiak vándorolnak...
2015. dec. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Már a magasság miatt kiestél nálam. Alkarom hosszabb mint te...
2015. dec. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Az alkarom hosszabb mint te? Ez milyen válasz? 160 centi tökéletes magasság egy lánynak, és nem értem miért kell beszólnod neki, amikor lehetetlen hogy az alkarod hosszabb legyen 130 centinél...
2015. dec. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Én pl. 187-188 cm vagyok és simán elfogadnék egy ilyen alacsony lányt..
2015. dec. 3. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Asszondod?
2015. dec. 3. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Az arabok nem romák hanem arabok, és az erdélyiek pedig erdélyiek és azok sem romák. Én lány vagyok (ne érsd férre nem lezbi) de én sima (barát) barátnőnek barátkoznék veled.
2015. dec. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!