Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 13-16 év körüli srácok,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13-16 év körüli srácok, nektek bejönne egy ilyen lány?

Figyelt kérdés
Barna haj barna szem, viszonylag alacsony (158 cm), kissé kreol bőr.(nem roma) Szeret festeni, szereti az elvontabb dolgokat és hangulatától függően egymástól egészen távol álló zenéket hallgatni. Általánosságban szereti az alternatív rockot, nem szereti a csöpögős, romantikus filmeket. Inkább megnéz egy horrort, de pl. az akciófilmeket gyűlöli. Szeret nevetni, viccelődni, új dolgokat kipróbálni. Optimistán áll az élethez, de néha nagyon lobbanékony és pillanatok alatt dühös/szomorú lesz. Szókimondó, szeret olvasni, sétálni. Moziba és ilyen helyekre nem szeret annyira menni. Szereti a rejtélyeket, legendákat, szeret utánajárni az ilyen dolgoknak. Az állatokat is kedveli, de megvan nélkülük. Imád színészkedni, és ha nagy szükség van rá akkor ott terem, akár az ellensége mellett is.
2015. dec. 2. 22:30
1 2
 1/19 anonim válasza:
Nem küldesz egy képet? :)
2015. dec. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Alternatív rockot? azt én is :D Hmm, viszont én romantikus vagyok, szeretem az akciófilmeket, de csak a jókat :D énis hangulatember vagyok, énis szókimondó vagyok (mikor hogy), olvasani háát, éjjel kettőkor a wikipédiát. Én sem szeretek menni sehová, bár én rajzolni szeretek és gitározni:)

16/F

2015. dec. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
"éjjel kettőkör wikipédiát" :D az igen
2015. dec. 2. 22:35
 4/19 anonim ***** válasza:

"Barna haj barna szem, viszonylag alacsony (158 cm), kissé kreol bőr.(nem roma)"


De haragudj, hogy megkérdezem, de ha barna szemed, hajad, és bőröd van, és nem vagy roma, akkor mégis milyen származású vagy?

2015. dec. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Félig arab, félig erdélyi.
2015. dec. 2. 22:48
 6/19 anonim ***** válasza:
jah persze :) roma vagy ennyi
2015. dec. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
Ha azt mondod h nem vagy roma én hiszek neked ;) nekem nagyon bejön egy ilyen lány :) ha kell valamiben segitseg szolj ;)
2015. dec. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Hát egészségedre :D Nem fogom itt bizonygatni. Vagy elhiszed, vagy nem. Ennyi.
2015. dec. 2. 22:51
 9/19 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2015. dec. 2. 22:52
 10/19 anonim ***** válasza:
Már ne is haragudj, de a romák azok arabok.
2015. dec. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!