Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A lányoktól való félelmet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoktól való félelmet hogyan lehetne leküzdeni?

Figyelt kérdés

Vannak lányok akikkel el tudok beszélgetni meg minden, de ha szimpatikus akár barátilag, akár komolyabb szinten egy lány, akkor már ez nem megy... Ezt úgy kell elképzelni, hogy ha kérdeznek akkor egyből izgulok, össze vissza kattog az agyam, egyszerűen teljesen leblokkolok, és minél hamarabb ki akarok kerülni abból a helyzetből, még ha meg is bántom ezzel azt aki szimpatikus.. Van egy lány aki nagyon bejön, de egyszerűen nem tudok ránézni, nem tudok a szemébe nézni hogyha beszélgetésről lenne szó..(pedig én is bejövök neki) Eléggé sok gyerekkori traumám van, amiket egyszerűen képtelen vagyok lapátra tenni.. A lányoknak tetszik a külsőm, illetve kedvesnek is tartanak, pont ezért törekednek is arra hogy megismerjenek.. Volt egy kitartó csajszi aki 4 évig próbált, de egyszerűen nem tudtam mit csinálni, végén már 2-3 mondatot tudtunk beszélgetni alkalmanként, de 4 év alatt az eléggé lagymatag.. Az online ismerkedéssel(facebook stb.) meg az a baj, hogy egyszer élőben is meg kell ejteni, folytatni kell, és nem akarok csalódást okozni xy-nak.. Ritkán vagyok magabiztos azok a lányok előtt, de olyankor nem közvetlen hozzájuk beszélek, hanem mondjuk csoportban.. Nem szeretem ha én vagyok a középpontban, főleg ha a lányok középpontjában, félek nekik kimutatni hogy milyen vagyok.. Pedig én csak nekik akarok jót.. Apukám rengeteget ordibált régen anyukámmal meg velem is, és valószínűleg ettől félek hogy én is olyan leszek azzal a lánnyal aki bejön.. Totálisan Kaszanova ellentéte vagyok..


18/f



2015. szept. 24. 15:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Nagyon röviden írok èn is magamról, ha nem olyan nagy probléma :D

Szóval az a lényeg, hogy most 16 èves lány vagyok... Régebben sokkal visszahúzódóbb voltam, voltak barátaim, de sose bírtam volna egy idegennel jól elbeszélgetni. Azóta sok minden történt velem (ha egyszer érdekel valakit, leírhatom privátba). Az elmúlt pár évben kezdtek el érdekelni a fiúk, és pont emiatt nagyon rosszul érzem magam, mert sohasem voltam magammal megelégedve... (mások mindig mondják, hogy szèp vagyok, rohadt jó az alakom...) de én nem érzem ezt, csak nagyon ritkán. Emiatt én sem tudok odamenni azokhoz a srácok, akik bejönnek. Viszont a sok változásnak köszönhetően, simán odamegyek bárkihez. Fiúhoz és lányhoz egyaránt és tök jól elvagyunk. Most rengeteg fiúhaverom is van :)

Bocsi, kicsit hosszú és lényegtelen :D


Szóval szerintem annyi a lènyeg, hogy a mély vízbe kell ugrani. Nem baj, ha nem aratsz sikert rögtön, csak ne add fel ;)

2015. szept. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez nagyon hasznos válasz volt!:D Majd próbálkozom akkor:)
2015. szept. 24. 18:34
 3/5 A kérdező kommentje:
amúgy engem érdekel a történeted, nyugodtan írhatsz privátban:)
2015. szept. 24. 18:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Írtam :D :)
2015. szept. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is jöhetne az a privát 😊
2015. szept. 26. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!