Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Srácoook! Mért nincs barátom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácoook! Mért nincs barátom?

Figyelt kérdés
50 kg, szürke szem, szőkésbarna váll alatt érő haj, 165 cm, 15 éves, Gimnázium, barátkozós típus vagyok, de inkább haverhaim vannak. Utálom magam sminkelni. Imádom a Star warst, éhezők viadát, beavatottat, útvesztőt stb. Szeretem a rapet, de hangszeren is játszom évek óta, szeretem a társaságot. Miért?!
2015. szept. 21. 20:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ismerős az érzés.
2015. szept. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hát jó.. ha akarsz beszélgetni, írj nyugodtan :D 17/f
2015. szept. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem sincs barátom. De 15 évesen nem vagy lekésve róla. Lehet a személyiségeddel van a gond,de ki tudja?
2015. szept. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Próbáltál már ismerkedni fiúkkal? Ha nem, akkor itt az ideje. Szerintem ma már nem szégyen, ha egy lány kezdeményez, de ha nem is akarsz így tenni, folyamatosan keresd az alkalmakat a szemezésekre, egymásra mosolygásokra, stb. Nem kell félni, hajrá!

2015. szept. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ha szeretnél ismerkedni, akkor Írj nyugodtan. :)

17F

2015. szept. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nyugalom, van időd még. Vannak olyan emberek, akik huszonévesen találják meg a párjukat. :)
2015. szept. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Mindjárt lesz privátban néhány jelentkező..:D

Amúgy nem kell siettetni. Ne is gondolj erre. Majd lesz valaki, csak legyél türelmes és maradj ilyen, amilyen vagy. Ne változtass olyanra, aki nem is te vagy. Sok sikert! :)

2015. szept. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben vagyok. :D
2015. szept. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Amiért nekem meg nincs barátnőm :P 16/F de ha tetszel nekem és én neked és épp a közelben is laksz lehetsz az :D
2015. szept. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
9-es,csajozás lvl.99.
2015. szept. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!