Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hisztek a társkeresős oldalakban?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hisztek a társkeresős oldalakban?

Figyelt kérdés
Felregisztráltam 2 oldalra is de nemtudom mit kezdjek vele vagy hogy van ez. Érdemel egyáltalán fentlenni ilyen oldalon?
2015. szept. 10. 19:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem semmire se jó..
2015. szept. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az üzenetküldőnek hogy úgymond felhívta a figyelmemet :)

19 éves vagyok és fiú

2015. szept. 10. 19:17
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs értelme. Nagyon erős a túlkínálat fiúkból, a lányok jó része meg unaloműzésre használja, mivel a munkahelyén ingyen van a korlátlan net, és addig se kell dolgozni. Meg önbizalomfényezésre, amíg újra össze nem jön az exével, addig jól esik fényeztetnie a lelkét valakivel. Aztán ha megunja, egy gombnyomás törölnie magát, vagy letiltani a fényező szolgát.


Netes társkeresőn szerintem 2 ponttal gyengébb csajt szedhetsz össze, mint a való életben, a férfi-túlkínálat miatt. Ha felszedsz egy 7/10 lányt, én arra fogok gondolni, 9/10-et tudtál volna egy buliban.

2015. szept. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én nem hiszek az ilyen társkeresőkben, én Istenben hiszek csak. Ha Istent szereted Isten megsegít magadon. Áldás!
2015. szept. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ahogy látom tényleg igazatok van. Nem vagyok egy adonisz de azért annyira visszataszító se hogy ha ráírok valakire ne írjon vissza. Istenben nem hiszek de Köszi :)
2015. szept. 12. 18:23
 6/6 anonim ***** válasza:
{{LL}}
2015. szept. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!