Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A társkeresős lányokat tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A társkeresős lányokat tényleg nem szabad komolyan venni?

Figyelt kérdés

Relatíve sokat ismerkedtem netes társkeresőkön és rengeteg csalódást zsebeltem be. Pl. hiába jött össze velem, keresett tovább és talált is. stb.


Így teljesen elment a kedvem ettől az egésztől. Csak az a lelombozó, hogy mivel elég sok lány társkeresőzik, így ha a valós életbe ismerkedek meg valakivel, lehet hogy az is társkeresőzik, így ugyanazt kapom tőle, mintha a társkeresőn ismertem volna meg.


Vannak még vajon olyan szingli lányok, akik normálisak és érettek egy komoly kapcsolatra?


27F


2015. júl. 29. 08:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha szeretnéd, beszélgethetünk privátban.
2015. júl. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

2,5 évig voltam fenn társkeresőkön, az eredmény siralmas.

Voltak, akik unalomból regisztráltak, akikkel összejött randi, azokkal csak azért jött össze, mert elkeseredettek voltak.

Amint kaptak egy kis önbizalmat, lekoptattak. Mellesleg nem vagyok sem magas, sem jóképű.


Társkersőn erős férfitöbblet van, így a lányok lazán válogathatnak, mint a boltban, és ha találnak "jobbat", akkor ennyi voltál. Mivel vannak fenn lukvadász szépfiúk is a társkeresőn, ezért valószínűleg mindig lesz jobb nálad.


A valós életben sincs nagyon másképp, bár ott egy fokkal jobb a helyzet, mert egy lányt nem szólítanak meg naponta 30-an.


Nem tudom vannak-e még normális szingli lányok, én itt beszéltem egy nagyon kedves és értelmes példánnyal, de, mint ahogy azt sejteni lehetett több éves komoly kapcsolata van.


30F

2015. júl. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Inkább a helyükön kell kezelni.
2015. júl. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne általánosíts, mert ez megint hülyeség így. Én ismertem már meg barátomat való életben, úgy, hogy közben fent voltam társkeresőn, aztán a jelenlegi barátommal társkeresőn ismerkedtem meg. Sose csaltam meg egyiküket sem, eszembe sem jutott. Mindkettő komoly kapcsolat.
2015. júl. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

4es: és huszonéves lány vagy?


Tudom, hogy nem szép dolog általánosítani, de kivételbe még nem futottam bele. Pedig már vagy 4 éve csinálom.


És nem cicababákkal ismerkedek... csak hogy a sztereotípiákat szétoszlassam.

2015. júl. 29. 11:05
 6/8 anonim ***** válasza:

Én meg 3 éve társkeresőn vagyok és normális pasit nem találtam,kb ugyan ez a szitu,majd lesz jobb lány,meg pár randi elejéig hülyítenek,aztán egyszer csak nem írnak,leráznak!!


Én úgy érzem sose lesz párkapcsolatom :(


Én már a netes ismerkedést feladtam!


23L

2015. júl. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
4-es vagyok, igen huszonéves lány vagyok, pont ezért írtam. Szóval nem lehet semmit se leszűrni ebből. Az biztos, hogy óvatosabbnak kell lenni a társkeresőkön, mert könnyebben lehet belebotlani klinikai esetbe, de azért egy esély megérdemel.
2015. júl. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem társkeresőn is lehet találkozni normális emberekkel, mint ahogy a valóságban is lehet találkozni idiótákkal és viszont, elvégre akik társkeresőznek, azok is a valós életben élnek, eljárnak ide-oda stb. Igazából az a nehéz, hogy találjon az ember egy olyan valakit, aki hozzá való. Ez mindenhogyan nehéz ügy, akár interneten próbálkozol, akár bárhol másutt. Szóval a kérdésedre a válasz szerintem az, hogy azokat a lányokat vedd komolyan, akiket érdemesnek tartasz rá, lehet az társkeresőn megismert is, vagy akár a sarki zöldségesnél, vagy akárhol máshol megismert is. 27/N
2015. júl. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!