Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez a lány szeret engem? Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a lány szeret engem? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Most mentem középsuliba és van egy lány aki folyton engem ,néz mögötten ül pár sorral és mikor hátrafordulok haveromhoz mind látom hogy engem néz. Plusz a szünetekbe bepucsít elém és mindig lehajol hogy jobbanláccódjon a dekoltása, és tőbszőr is csinálja. Még bem beszéltem vele egyszer sem. Szerintetek mit tegek.

2015. szept. 2. 16:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem beszéltetek még akkor biztos hogy nem szeret, max bejössz neki :D Kezdeményezz nála :D Hajts rá , tuti dugni akar.
2015. szept. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Eloszor beszélj vele :D
2015. szept. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem előbb dugjad meg, utána ráértek beszélgetni.
2015. szept. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azt mondjátok?
2015. szept. 2. 18:24
 5/6 A kérdező kommentje:
Ez bisztos?
2015. szept. 2. 19:28
 6/6 anonim ***** válasza:
ha komolyabb tervei lennének, nem viselkedne úgy, hogy könnyenkaphatónak látszódjon. dugni akar
2015. szept. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!