Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek ilyenkor mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ilyenkor mit csináljak, hagyjam a fenébe?

Figyelt kérdés
Volt egy buli oda mentünk ismerőssel 2 lányhoz, az egyikkel beszélgettem aztán táncoltunk ismerős lelépett, jött egy másik aztán azt vettem észre, hogy felé érdeklődőbb, volt mint velem.. igazából se velem se ő vele nem volt semmmi.. felvettem facebookon beszélgetünk.. viszont azt érzem, hogy csak én erőletetem.. írok 3 mondatot és kapok egy Igen választ rá avagy ilyen semmit mondókat.. hagyjam a fenébe vagy mi merre? nem volt még barátja és fiatal is
2015. júl. 20. 20:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát tesó szerintem zacskósleves van. Ha jó házi húsleves lennél, nyilván "beléd kóstolna". De Te "csak" zacskós vagy számára, így leves van.


Hagyd a csudába, millió Nő van a világon

2015. júl. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát még beszélgetek vele néha néha talán aztán majd lesz valami, pedig tudom, hogy az a gyereknek nemsok mindenre kellene az a nő, vagy talán nem is kell neki, csak ott jó volt és ennyi..
2015. júl. 20. 21:16
 3/3 anonim ***** válasza:

Csak jól érezte akkor magát.

Nemhiszem hogy akarna tőled bármit is. Ha akarna, akkor agybafőve keresne meg azért bővebben fejezné ki magát egy szimpla igennél

15/L

2015. júl. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!