Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van itt olyan rajtam kívül,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan rajtam kívül, aki volt a soundon és akart csajozni, de nem sikerült egyik nap sem?

Figyelt kérdés
nagyon félénk, visszahúzódó vagyok sajnos..

2015. júl. 14. 23:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Van igen

Magára a területére nem mentem be, nem vagyok oda az üvöltve tombolós zeneileg nulla iszunkhányunkbelefekszünk bulikért, de ott kalamoltam a közelben, ahogy sokezren mások is, és egyszer se jött össze semmi, egy szimpla helló se. Ez, hogy szórakozóhelyeken, bulikon be lehet csajozni, ez egy baromság.

Ha sok millióval mész le, akkor esetleg...

2015. júl. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
én amúgy imádtam a soundot, hatalmasakat buliztunk, ittunk, jóvolt, csak a csajozás nem ment :/ bár 1 csajjal 2 nap is smárolgattunk, de őt régebbről látásból ismertem, szóval az semmi. pedig mindenki azt mondja, hogy ha ilyen helyen nem találok nőt, akkor sehol :/
2015. júl. 14. 23:13
 3/4 anonim ***** válasza:

Én nem voltam mert idén 2 héttel később megyünk nyaralni :)


Minden evben akkor mentunk Zamardiba mikor a sound is volt.


Belenéztem itthonról az egyik élő adásban pont mikor felhívott egy rakat csajt az "énekes" (közben én néztem élő közvetítesen a közönségben egy aranyos, szép lánykát, első ránézésre szinpatikus volt) és őt hívták fel először a 30 csaj közül és kiderült hogy ő a legnagyobb ribi :D


Nézem mit csinál?


A gitáros elé legugol és elkezd sz*pó mozdulatokat csinálni a levegőben utána mindegyik csaj seggét megpaskolta vagy 4x és az egyiknek megfogta a p*najat.. Hát mondom oké... Jolvan akkor xDD De a többi se volt semmi...

2015. júl. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
a mastercard nagyszínpadon? melyik nap? :D én nem láttam ilyet, igaz mi minden nap csak 7 körül mentünk ki a soundra :D
2015. júl. 14. 23:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!