Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi lehet az oka, hogy nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka, hogy nem sikerült?

Figyelt kérdés

Szóval 17 vagyok, s randizni hívtam egy 21 éves szűz és még soha nem volt pasija lányt, akit 6 éve ismerek.

Randi jó volt, találkozgattunk sokat beszélgetünk, amúgy zárkózott nagyon.. Én nagyon beleszerettem, próbáltam mutatni is felé, de ő nem veszi észre vagy nem akarja észrevenni. Két hét után mondtam neki, hogy szeretem, s erre szó szerint megijedt, pedig közvetítettem felé, hogy... Szóval értitek..

ÉS most hozzám se szól olyan, mintha valami rossz dolgot mondtam volna.

Kétlem, hogy arcra, testre nem jönnék be neki, viszont elzavarta azt is, aki nálam jobban nézett ki, s azt is aki nem. Tudom, hogy nem leszbi. Én rontottam el valami? Szerintem, ha már eddig is ismertük egymást, akkor 2 hét elég.


2015. júl. 12. 21:06
 1/2 A kérdező kommentje:

Talán az volt a baj, hogy régi komolytalan énem is ismeri? Viszont azóta nagyon megkomolyodtam, 18 leszek pont 18.-án, 2 hetente bulizok, akkor sem iszom le magam úgy, hogy részeg legyek. Azt mondja:


"Nagyon kedves vagy, s nagyon kedvellek, de most nem!"

2015. júl. 12. 21:09
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet h van valaki aki komolyan tetszik neki. Vagy esetleg gondjai vannak ezzel a szeretet dologgal...
2015. júl. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!