Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért olyan csajok járnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan csajok járnak velem, akik nem igénylik a szexet, hol vannak a szexéhes csajok?

Figyelt kérdés
Kicsit unalmas már a kapcsolatom, szerintem szakítok is barátnőmmel, mert nem akar szexelni, hiszen még szűz, én adtam neki elég időt, már igazán csinálhatnánk. Szex nélkülnem igazi egy kapcsolat, nézzetek bunkónak, perverznek vagy akárminek mit bánom én, de ez van én így gondolom és kész.

2015. jún. 23. 18:06
 1/8 anonim ***** válasza:
49%
Marhára szerelmes lehetsz. Szerintem menjetek szét, jobban jár a lány. Különben hány éves vagy?
2015. jún. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen igazad van... De azért kirántotta neked nem?
2015. jún. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szegény gyerek gyere be győrbe menj be laposba ott anyit dughatsz amennyit nem akarsz , az eddigi csajaidatat meg nyugodtan irányisd ide :)
2015. jún. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
mennyi az az " eleg ido"?
2015. jún. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
az okos lányok 20 ra ágyban vannak és 23 re otthon (ezek szerint nem a te ágyadban)
2015. jún. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%
Elsőnek igaza van
2015. jún. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem is vagy szerelmes a csajba, hagyd a fenebe ezt a kapcsolatot.


Sok sikert. 😏

2015. jún. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
2es : kirántotta xDD ez jó :D Nah igen szex nélkül nem is jó a kapcsolat,az teszi teljessé, nem tudom mit vár vele. Keress egy kiéhezett csajt aki megadja neked amire szükséged van. ;)
2015. júl. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!