Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Haverom miért nem kezd el...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Haverom miért nem kezd el csajozni, amikor állítólag vágyik rájuk, meg folyton bámulj a cicijüket, seggüket a csajoknak, hátrafordul utánuk?

Figyelt kérdés
Azt tudni kell, hogy gyógyszeres pszichiátriai kezelés alatt áll, de mégsem látok semmi változást, javulást nála. Sőt szerintem csak egyre rosszabb lesz, ahogy telnek az évek és még csak randija sem volt egy csajjal, nem, hogy kapcsolat, szex stb. Egyszerűen hiába kérdezem miért nem kezdeményez legtöbbször meg se mukkan, csak egy-kétszer mondott egy olyan kifogást, hogy ő nem tud kommunikálni meg, hogy mit mondjon a csajoknak egyáltalán azt se tudja. Nagyon fura, én ha kanos vagyok tuti nem bírnám ki, hogy ne próbálkozzak legaláb a neten, ha személyesen nem is mer, már mondtam neki akkor írjon neten a csajokra, de valahogy azt se akarja elkezdeni vagy halogatja, hogy majd. Pedig már elmúlt 18 régen.

2015. jún. 5. 10:20
 1/9 anonim ***** válasza:

Én is olyan vagyok mint ő... Soha nem kezdeményeztem lányoknál egyetlen egy kivétellel mikor egy netes lányismerősömmel találkoztam és azóta bebizonyosodott hogy nem tudok beszélgetni senkivel és én is inkább meg sem szólalok mert jobb ez így..


Sőt. Én még puszit sem kaptam... Nem azért mert ronda vagyok hanem... Soha nem ismerkedem :/

2015. jún. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

#1 vagyok.


Amúgy meg önbizalom hiányos.. Nézni tudja őket, de beszélgetni velük már nem mert az a gondolat jár a fejében hogy miért pont ő kellene annak a lánynak mikor vannak 1000x jobbak + ha nem tud semmiről beszélni akkor minek tőrje magát ha a végén elutasítás lesz.


Onnan tudom mert én is ilyen vagyok... Vágyom egy barátnőre, de tudom hogy nem lehet mert ha nincs miről beszélgetni akkor inkább nem is szólok senkihez.

2015. jún. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Utalom ezt a mentalitast a ferfiaknal... Azt hiszik nekunk talan konnyu? Ha nem nezunk ki nagyon jol felenk se bagoznak. Az urak kapjak ossze magukat es viselkedjenek ferfikent ne paszakdojanak ha a pawawk viszik el a jobbnal-jobb noket ha annyi merszuk nincs hogy megszolaljansk.

18/L

2015. jún. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mi lenne ha pszichiátria helyett te vennéd kezelésbe, és valami kemény csávót faragnál belőle?

Eddig úgy vettem észre a barátok tudják legjobban megváltoztatni az embert.

2015. jún. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én már rajta vagyok egy ideje, de lényeges változás nem történt, igaz legalább már egyzer buliba is eljött a kedvemért. Nála már is nagy dolog.
2015. jún. 6. 11:33
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem valaki vagy valami visszatartja. Ha 14-16 éves lenne, mondanám, hogy még nem érett hozzá, de így talán van valaki aki állandóan rombolja az önbecsülését.
2015. jún. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát egyszer hallottam milyen durván leszidták otthon és már mondta, hogy egy senkinek tartják a szülei.
2015. jún. 6. 12:15
 8/9 raczviktor válasza:
azért mert tö.etlen. bátoritsd, előbb utóbb ugyis összejön.
2015. szept. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 raczviktor válasza:
ha semmi sem segit, akkor elér egy mélypontot ahol majd elgondolkodik hogy mi legyen. nálam is volt ilyen bevettem a giga lesesz.rom tablettát és megszabadultam a félelmektől. egyszerűen elegem lett abból hogy mindenki kicikiz, mindenki cs.szeget és eldöntöttem hogy nem érdekel ki mit mond, ugyis sikerülni fog minden, pedig az öngyilkosságon gondolkoztam. nem volt barátnőm, rendes munkám, semmi. azóta eltelt 2 év, van egy álomcsajom, aki egy földreszállt angyal, ráadásul nagyon dögös. szuper munkám van, jól keresek és a saját házamat épitem. mostanába minden összejön. szóval a lényeg hogy most egy pokolnak érzi az életet, de csak egy pillanat ezen változtatni. Esetleg keressen rá a neten Villás Béla tanitásaira, nekem sok érdekes kérdésemre megadta a választ. sok sikert!
2015. szept. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!