Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan, hol tudnék ismerkedni?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan, hol tudnék ismerkedni? (18/f)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


18 éves vagyok és még nem volt barátnőm. Tudom ez sokak szerint gáz, de én próbáltam nem így felfogni a dolgot, hanem, hogy ráérek még. De most, hogy barátaim és osztálytársaim nagy részének van barátnője és látom, hogy milyen boldogak együtt, szeretném már én is megtapasztalni a dolgot :)

Nem hiszem, hogy a külsőm lenne a gond, mert azt leszámítva ,hogy az átlagnál egy kicsivel alacsonyabb vagyok meg lehet fiatalabbnak nézek ki a koromnál teljesen normálisan nézek ki.

A problémám inkább az, hogy nem nagyon tudok hol ismerkedni. Iskolában az írásbeli érettségi után már mondhatni végeztem is (egyetem meg még messze van) és ha elmegyünk vhova haverokkal az általában vmi söröző vagy kocsma szokott lenni, ahol elég kevés lány van. Amúgy is kicsit visszahúzodó otthonülősebb típus vagyok, de cél érdekében sztem le tudnám győzni a félénkségemet. Utcán buszon mindenki zenét hallgat, telefonozik így ez is off. Internetes ismerkedés meg eléggé lutri, mekkora az esélye annak hogy találok egy csajt aki jófej, tetszik, én is tetszek neki és emellet még Pest környéki is?

Remélem vki tud majd vmi tanácsot adni...

Előre is köszönöm a válaszokat :)



2015. máj. 20. 15:23
 1/2 anonim ***** válasza:
üdv! a való életben ismerkedj! vagy net!
2015. máj. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nincs messze az egyetem, 4 hónap. (persze ha most szeretnéd kezdeni és felvesznek) Ha eddig kibírtad ez a kis idő már olyan mindegy.
2015. máj. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!