Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megérne egy próbát?

Figyelt kérdés
Önbizalom hiányom van a kinézetem miatt, és ismerek egy lányt aki látszólag hasonló helyzetben van de nekem nagyon tetszik már egy pár hete. Sokat van egyedül ami telefon nélkül elég fura a suliban. Kondizok és fej alatt jól nézek ki de az arcomat csúnyának tartom már elég régóta ezért sose voltam annyira merész hogy odamenjek lányokhoz vagy mondjuk rájuk írjak. 189cm vagyok tökre visszahúzódó és habár látszólag minden iskolatársam a barátom nem igazán érzem magam egy társaságban sem jól mivel én még hiszek pl. az örökké tartó szerelemben és az emberek akik körülvesznek csak ilyen kavarós kapcsolatok iránt érdeklődnek, a fiúk kihasználnak lányokat a lányok meg csak olyan barátot akarnak akivel fel lehet vágni tehát csak tekintély miatt van úgymond barátjuk. A lány aki tetszik egy átlag ember szemében szerintem olyan 6/10 körül lehet de szerintem csodálatos és csak azért nem tűnik ki a tömegből mert nem öltözködik úgy mint egy K.... Én most kicsit elszigetelődtem a legtöbb társaságtól és inkább egyedül vagyok a nap kb 30%ában. A lányt is sokszor látom egyedül. Kevés Facebook ismerőse van, nekem is de engem bejelölt egy kirándulás során de sajnos nem beszéltünk sokat, viszont ha nem gondolom túl ez jelentheti azt hogy szimpatikusnak talál, mivel a nálam jobban kinéző haverjaimat nem jelölte be. Amikor egyszer egyedül voltam sulin kívül odajött megkérdezni hogy minden rendben van e. Ha odamennék hozzá amikor egyszer egyedül van mondjuk rákérdezni hogy nem érzi e kellemetlenül magát hogy egyedül van, vagy csak megkérdezni hogy minden rendben van e lehet hogy szívesen ismerkedne? Félek az elutasítástól mert ahogy magamat ismerem könnyen beleszeretnék de sok szenvedéssel járna kiszeretni belőle ha elutasít. Ha van egy hozzá hasonló lány adhatna tippet hogy hogy menjek oda hozzá meg hogy ti örülnétek e egy hozzám hasonló fiú társaságának. 17 vagyok lehet kicsit gyerekes poszt de szerencsére anonim felhasználó vagyok.

tegnap 21:56
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!