Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Honnan tudom biztosan,hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom biztosan,hogy akar-e tőlem valamit? Nem akarom, hogy nyomulós legyek

Figyelt kérdés

Ő egy emberekkel foglalkozó munkahelyen dolgozik. Itt találkoztam vele először. De már akkor éreztem,hogy nekem nagyoon tetszik.

Aztán 2 alkalommal munka idején kívül kértem tőle szakmai segítséget, próbáltam a naiv hülyét játszani,hogy kapcsolatba léphessek vele.

De nem igazán érzem azt a cseten keresztül, hogy akar-e valamit.

Viszont amikor élőben találkoztunk 2 alkalommal látszott és érződött,hogy én is tetszek neki.

A közösségi médiában egy fiú haverommal van profilképem, ami megtévesztő lehet. Érdemes lecserélnem vagy szólni valahogy,hogy ő csak egy haver. Esetleg engedjem el ezt az egészet?


okt. 8. 22:18
 1/3 Cuki manó 2 válasza:
Szóljál neki😍 miért engedned el
okt. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Erdemes lecserélni igen.

Sokan azt hiszik igy hogy ö a palid.

okt. 9. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem mindenképp cseréld le a fotót egy olyanra, amin csak te vagy. Ha még inkább sugallni szeretnéd, hogy egyedülálló vagy, ezt is megjelenítheted a profilodban a névjegyadataidnál. Hogyha egy másneművel van kint közös fotód, lehet ő egy barát, rokon, akármi, az azt sugallhatja a külső szemlélődőknek, hogy van valakid, akkor is, ha nincs. Jártam hasonlóképp néhány éve, mikor az öcsémmel tettünk ki egy közös képet, amin egymás mellett állunk. Nem volt megjelölve a fotón és mivel nem egy városban élünk a környezetemből nem sokan ismerik őt, csak a régebbi barátok. Rengeteg kommentet kaptunk, hogy milyen szép és összeillő pár vagyunk… 😂 nagyon nagyon ciki volt utána magyarázkodni.
okt. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!