Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nincsen párkapcsolatom mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincsen párkapcsolatom mit tegyek? Szorongok és nem merek beszélni.

Figyelt kérdés
párkapcsolat

okt. 2. 21:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen súlyos a dolog, akkor egy pszichológus javasolt.
okt. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Már volt pszichológusom, de olyan nagyon mélyen nem tudtunk bele menni a témába... Mondjuk régebben amikor iskolába jártam egyik fiú se jött oda hozzám kievev ha a házi kellet nekik.
okt. 2. 21:52
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

#2

"Már volt pszichológusom, de olyan nagyon mélyen nem tudtunk bele menni a témába"

Mondjuk ezért nem csak egyszer kell elmenni, hanem folyamatosan járni, csak úgy lesz eredménye.

okt. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Úgy volt. Hetente mentem
okt. 3. 00:13
 5/11 anonim ***** válasza:
#4 Miért hagytad abba?
okt. 3. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Véget ért az iskola és évek óta jártam hozzá
okt. 3. 09:22
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A szorongás, nem mersz beszélni és a nincs párkapcsolat két külön dolog, nem biztos hogy összefügg. Utóbbit ne bánd, már most ebből az írásból megmondom, ha lenne, aztán otthagy egy másik lányért, nagyon összetörne, annyira érzékeny vagy. Márpedig ez elég gyakori dolog, szóval a saját lelki békéd érdekében inkább várd meg az igazit. Az nem most fog jönni, lehet még a huszas éveid elején se, de hidd el, megéri várni. A szorongáson lehet oldani, ha van egy jó barátod, beszélgetőtársad, aki türelmes veled, nem hord el és hagy ott ha nem mondasz el neki valamit, hanem kivárja hogy megnyílj, kedves szavakkal támogat ebben. Ja, és nem heti szinten beszél veled, mint egy pszichológus, hanem naponta, amennyit csak lehet.
okt. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha változtatni akarsz, akkor ki kell lépned a komfortzónádból, szóval beszélgetni emberekkel. Nem lesz egyszerű, nekem pl. munka miatt kellett ezért javultam valamennyit, de még van hova fejlődni, neked se egyik napról a másikra lesz jobb
okt. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Én próbálkoutam de hát senki más nem akart velem barátok lenni. Amikor egy találkozóról beszéltünk hirtelen mindneki eltűnt vagy ghostingolt
okt. 3. 14:10
 10/11 anonim ***** válasza:
Ezen segíthetünk, szívesen barátkozom veled, ha te is szeretnéd.
okt. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!